Зміст статті:
- Різновиди утеплювачів для зимового одягу
- Як вибрати якісний утеплювач для зимової куртки?
- Кращі утеплювачі в співвідношенні "ціна-якість"
- Кращий утеплювач для курток - Підсумки!
У гардеробі дуже важливо мати дійсно теплу зимову крутку. До неї висувають певні вимоги - надійний захист від вітру, холоду, вологи, практичність, гарний зовнішній вигляд. На ринку представлено багато різноманітних моделей, що відрізняються довжиною, кроєм, дизайном, утеплювачем. Саме внутрішнє наповнення відповідає за те, наскільки вам буде тепло, як буде відводитися природна волога. Тому даному питанню слід приділити особливу увагу. Який утеплювач для куртки краще?
ШВИДКА ВІДПОВІДЬ
До того як з'явилися на ринку синтетичні матеріали, саме пух був еталоном для утеплення зимових курток. На сьогоднішній день найбільш оптимальним аналогом пуху є Холлофайбер. Холософт. Куртка на зиму з таким утеплювачем буде мати невелику вагу і володіти прекрасними теплоізоляційними властивостями. Цей утеплювач не буде накопичувати воду і дозволяє тілу дихати, оскільки здатний пропускати повітря. Якщо його зім'яти сильно або випрати, він набуває колишню форму. Якщо говорити про показники "ціна-якість", то цей варіант вважається середнім.
Різновиди утеплювачів для зимового одягу
Багато виробників використовують синтетичні наповнювачі для зимових курток. Завдяки цьому виробництво здешевлюється, а виріб стає легше. За властивостями такі утеплювачі можуть бути нарівні з натуральними варіантами і навіть перевершувати їх. Варто більш детально розглянути, які є утеплювачі для курток.
Хочете придбати куртку чоловічу з якісним утеплювачем, тоді переходьте по посиланню!
Даний матеріал, який використовується в зимових куртках, вважається найбільш дешевим. Його виробляють, змішуючи синтетичні волокна під дією високих температур. Матеріал доступний в плані ціни, але іноді може не забезпечити потрібну захист в разі сильного вітру, серйозного холоду. Є ризик, що матеріал через кілька прань зіб'ється в грудки, а це негативно позначиться на теплових характеристиках синтепону.
Роблять його з поліефірного волокна. Якщо порівнювати всі утеплювачі, то поліестер відрізняється середньою вагою, щільною структурою. Також матеріал відомий відмінною зносостійкістю, тому виріб з нього буде служити досить довго. Може застосовуватися не тільки для зимових курток, а й для осінніх, весняних виробів.
✔️ Пух (Fluff)
Які наповнювачі зимових курток вважалися найкращими?
До того як з'явилися на ринку синтетичні матеріали, саме пух був еталоном для утеплення зимових курток. Матеріал прекрасно зберігає тепло, забезпечує комфорт і зручність під час ходьби. Але в порівнянні з іншими наповнювачами має більшу вагу.
Якщо випрати одяг, виготовлений з пуху, вона буде довше сохнути, оскільки відмінно вбирає вологу. За виробом потрібно акуратно доглядати. Через деякий час можуть утворитися грудочки, а тепло буде гірше утримуватися.
Який наповнювач в куртках називали відмінним аналогом натурального пуху?
Холлофайбер, тут волокна синтетичного походження можуть виглядати як невеликі кульки або спіралі. Куртка на зиму з таким утеплювачем буде мати невелику вагу і володіти прекрасними теплоізоляційними властивостями.
Холлофайбер НЕ буде накопичувати воду і дозволяє тілу дихати, оскільки здатний пропускати повітря. Якщо його зім'яти сильно або випрати, він набуває колишню форму. Якщо говорити про показники "ціна-якість", то цей варіант вважається середнім.
Цей матеріал мембранний, аналог попереднього утеплювача. За характеристиками схожий на холлофайбер, однак за вартістю дорожче.
Який утеплювач для зимової куртки краще і чим він відрізняється?
Мембрані вироби здатні витримати будь-який вплив вітру, дуже низькі температури. Матеріал не вбирає вологу, тому навіть при підвищеній вологості не буде намокати.
✔️ Термофін (Thermofinn)
Цей утеплювач з'явився досить давно і не має поки аналогів. Під час виробництва застосовують біологічне волокно, яке відрізняється водовідштовхувальними, термоізоляційними властивостями. Куртки з термофінна будуть легкими, їх часто надягають альпіністи, туристи.
На яку погоду такий утеплювач в куртці актуальний?
Він підходить абсолютно для різної зимової погоди.
✔️ Холофан (Hollophane)
Для зимових курток такий варіант наповнювача почали використовувати недавно. Йдеться про тих виробах, які носять щодня. Містить холлофан поліефірні волокна, тому за властивостями може нагадувати тінсулейт. Тут відзначається пружиниста структура. Куртки можуть експлуатуватися, коли на вулиці низькі температури. Матеріал здатний випаровувати воду.
Який наповнювач для куртки краще?
Синтепух здатний дихати і за структурою нагадує пух. Однак для його виготовлення беруть тільки синтетичні волокна. Елементи гардеробу, утеплені синтепухом, не вбирають шкідливі речовини, грибок, пил, адже вони не вступають в реакцію з зовнішнім середовищем. Матеріал можна прати, він швидко висихає, а також за ним відзначається властивість пропускати повітря. Відомий своєю високою зносостійкістю, тому часто використовується для створення курток, призначених для цінителів активного відпочинку.
Який наповнювач для зимової куртки найтепліший?
Якщо говорити про синтетичні утеплювачі, то даний варіант вважається одним з кращих. Це поліефір з силіконовою структурою. Волокна тут скручуються в окремі спіралі, а навколо них присутній повітряний прошарок. Це дозволяє гарантувати хороші теплоізоляційні характеристики. Куртки з Тинсулейт мають невелику вагу. В процесі носіння не утворюються грудки.
З самого початку подібний варіант утеплювача застосовували при виробництві курток для космонавтів, але сьогодні він актуальний для туристичного спорядження, повсякденного одягу. Єдиний недолік - висока теплоізоляція. Якщо зима дуже тепла, то організм може перегрітися.
Як вибрати якісний утеплювач для зимової куртки?
Підбираючи куртку для зимового періоду, важливо не тільки враховувати, який наповнювач краще для зимової куртки, але і якість самого виробу.
При покупці вивчіть такі параметри:
- Вага. Куртка на зиму повинна бути легкою, максимальний показник - 0,6 кг. Інакше її буде складно прати і зберігати. Якщо одяг важка, то форма і обсяг зберігаються гірше;
- Технологію шиття. Важливо зрозуміти, як розподілений по виробу наповнювач. Повинні бути відсутнім помятости, нерівності, грудки. Якщо перед споживачів не стьобана куртка, то утеплювач може рухатися. Але тут важливо, щоб він не залишав межі "пакета". Шви повинні відрізнятися високою якістю і надійно тримати наповнювач всередині вироби;
- Зовнішній матеріал. Для зимового верхнього одягу цей фактор дуже важливий, адже він безпосередньо впливає на експлуатаційні властивості виробу. Можуть використовуватися різні види тканин, можуть бути присутніми змішані варіанти. Що стосується штучних аналогів, то вони відрізняються більшою зносостійкістю і можуть прекрасно служити в умовах, де спостерігається висока вологість.
Також важливо звертати увагу на статеву приналежність, адже для дітей, чоловіків і жінок потрібно підбирати різні варіанти утеплювача.
✔️ Для жінок
Зимова куртка повинна бути комфортною, теплою і красиво підкреслювати фігуру. Зазвичай виробники використовують більш повітряні, легкі матеріали, які здатні гарантувати теплоізоляційні властивості на високому рівні.
Які бувають наповнювачі для курток жіночих?
Це в більшості випадків холлофайбер, синтепон, натуральний пух. Такі моделі будуть красиво виглядати, вони легкі і досить щільні. Дані матеріали також можуть по-різному прикріплятися в куртці на етапі виготовлення. Тому асортимент верхнього одягу для жінок досить різноманітний.
На ринку можна зустріти моделі, де присутні вкладки зі штучного, натурального хутра. Також може бути виконана шкіряна фурнітура. Це не впливає на такі якості виробу, як надійність і міцність. Але робить куртку більш привабливою.
✔️ Для чоловіків
Чоловічі варіанти курток на зиму повинні бути довговічними і міцними.
Які бувають утеплювачі для курток чоловічого типу?
Зазвичай для них використовують синтетичні матеріали, а самі пуховики роблять з натурального пуху. Що стосується штучних ущільнювачів, то варто розглядати такі матеріали, як тінсулейт, холлофайбер. Вони відомі своєю легкістю і можливістю підтримувати тепло, зберігати його. Дуже важливо враховувати хобі чоловіка.
Якщо він любить активно проводити час, займатися спортом, ходити пішки, гуляти, тоді краще купувати зимову куртку, здатну витримати холодний вітер, низькі температури. Для чоловіка важлива фурнітура, але утеплювач один з найважливіших аспектів. Найважливіше, щоб куртка була зручною і комфортною в носінні.
✔️ Для дітей
Зимова верхній одяг для дітей повинна відрізнятися довговічністю, міцністю, теплотою.
Який повинен бути утеплювач в зимовій кутку дитини?
Якщо це дошкільнята, школярі їм можна купувати вироби з наповнювачем поліестер або синтепон. Адже діти швидко ростуть. При цьому на куртках повинні бути присутніми гумки (пояс, рукава), щоб під одяг не потрапив вітер або сніг.
Якщо говорити про зовнішній матеріалі, то варто розглядати тканину, яка має підвищену міцність і не пропускає вологу. Діти дуже багато часу бувають на вулиці.
Якщо брати до уваги найменших дітей, то їм рекомендують брати куртку з пуху. Вона буде важити більше, обмежувати якісь рухи, але такі вироби дають можливість тілу дихати і пропускають повітря. Не рекомендується купувати моделі, де є багато фурнітури і вставок.
Кращі утеплювачі в співвідношенні "ціна-якість"
Який утеплювач для куртки краще на зиму?
Інноваційні технології дозволяють створювати нові утеплювачі, які поєднують в собі кращі споживчі якості. Серед них варто виділити Термолофт і Холософт.
Його розробили відповідно до нової технології, яка користується популярністю в Європі, США. Утеплювач відрізняється високою якістю.
Головна особливість - використовувані волокна не можуть мігрувати, виключається повністю можливість деформації шарів під час розкрою. Такий варіант може застосовуватися для наповнення дутих курток, що нагадують за зовнішнім виглядом пуховики, при цьому вироби не обтяжують фігуру додатковим обсягом.
Який утеплювач вибрати для куртки на холодну пору?
Куртка, утеплена Холософтом, буде служити довго, при цьому збережуться теплоізоляційні властивості матеріалу. Під час використання Холософт НЕ буде скочуватися, деформуватися.
Це штучний матеріал, який виробляють з силіконізоване мікроволокна. Він досить об'ємний, м'який, приємний на дотик, легкий. Крім того, він швидко відновлює форму після прання.
Який утеплювач тепліше для курток?
Коли мова йде про наповнювачі Термолофте, то слід виділити головні його переваги:
- може грати роль захисної прошарку;
- забезпечує циркуляцію повітря;
- може підтримувати терморегуляцію на високому рівні;
- є можливість створювати певні комбінації з різних волокон;
- не сприйнятливий до вологи;
- відрізняється невеликою вагою.
Особливості утеплювача Термолофт:
- підвищена гипоаллергенность, гігієна. Завдяки синтетичному волокну в матеріалі не з'являються пилові кліщі, грибок, цвіль;
- пропускає повітря. Такі куртки відрізняються невеликою вагою, вони майже невагомі. Вироби здатні приймати конфігурацію тіла;
- матеріал дуже приємний до тіла. Торкаючись до куртки, можна відчути шовковисту структуру, м'якість. Наповнювач відрізняється хорошими теплозахисними властивостями. У порівнянні з іншими утеплювачами цей варіант зберігає тепло краще на 40%.
- І що не менш важливо, наповнювач Термолофт буде служити довго. Максимальні показники по зносостійкості і міцності забезпечуються завдяки застосуванню сучасного обладнання та інноваційних технологій.
Все ще не знаєте, з яким утеплювачем вибрати зимову куртку?
Кращий утеплювач для курток - Підсумки!
Холософт і Термолофт - кращі наповнювачі по співвідношенню ціна-якість. Саме тому наша компанія Suns House використовує їх для пошиття верхнього чоловічого одягу, статусних чоловічих пальт і курток, які ідеально підійдуть для місцевих кліматичних умов.
ТЕГИ: ТЕРМОЛОФТ | ХОЛОФАЙБЕР | ХОЛОСОФТ | ПУХ-ПЕРО | ТІНСУЛЕЙТ