КАРАНТИН? - ТОДІ МИ ЇДЕМО ДО ВАС!

ВИЇЗНА ДОСТАВКА І Примірка
Хочете одягнутися, але в країні КАРАНТИН?
Побережіть себе, залишайтеся вдома - ми приїдемо до Вас!
Привеземо до 6 виробів на вибір.
У будні дні з 11:00 до 17:00 доставка по Києву - БЕЗКОШТОВНА
Телефонуйте. Телефонні лінії працюють.

×
×
×

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close

Модний Бренд

 ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН 
 СТИЛЬНИХ ПАЛЬТО І КУРТОК 
 ВІД ВИРОБНИКА 

Топ продажів

Акційні моделі

SUNS HOUSE - Інтернет-магазин Чоловічих пальто і курток від Виробника

логотип suns houseІсторія бренду «Sun`s House» почалася ще в 90-х роках. Спочатку, мова не йшла про побудову бренду компанії, ми просто робили те, що любили і хотіли.

Бренд «Добра справа» - початок шляху

Як тільки ми визначилися з асортиментом і почали завойовувати своє місце на швидко зростаючому ринку верхнього одягу, перше, що ми зробили, зареєстрували бренд «Добра справа».
Візуально бренд «Добра справа» був представлений логотипом, який добре запам'ятався людям. На той момент ми дотримувалися концепції класичного стилю, який привертав увагу. Але час минав, усе змінювалося, прийшла пора змінюватися і робити ребрендінг.

Знайомтесь, компанія Сонце і реєстрація торгової марки SunsHouse

У настільки мінливому світі наша компанія змінювалася і перетворювалася. Відповідно змінювався сам бренд і візуальні елементи.

Бренд SunsHouse - він же Дім Сонця. Одним з найбільш пам'ятних елементів sunshouse чоловічі пальто та чоловічі куртки стали яскраво-червоні етикетки з улюбленим всіма логотипом з «короною». Ви запитаєте, чому корона? Ми завжди дбали про емоційний склад нашого бренду. Місія Sunhouse і наш девіз - «ми хочемо зігріти людей». У філософії бренду sunhouse пальто, центральне місце відведено таким цінностям, як якість, інтелігентність і доступна класика.
Ми родом зі столиці, Sunshouse Київ наш будинок, саме тут, ми творимо вироби які представлені в нашому каталозі моделей.

У каталозі Ви знайдете більше 157 моделей на вибір:

Новий модний логотип SsH

Популярність мінімалізму наштовхнула нас на ідею перетворення логотипу компанії. Він змінився до невпізнання. Модна десятки років назад складна конструкція набула вигляду стильного, лаконічного, а головне простого літерного зображення S `s H.

З неймовірною цікавістю чекаємо перетворення нас, як бренду. Нам і самим дуже цікаво, якими ми можемо стати через 50 і 100 років. Можливо ми так і залишимося брендом пальто Сан хаус, а може це тільки початок шляху.