×
×
×

Чоловічі Напівпальто

1799 грн.

3495 грн.

1499 грн.

2985 грн.

1499 грн.

2248 грн.

2039 грн.

3695 грн.

3599 грн.

4495 грн.

1499 грн.

2548 грн.

1499 грн.

2985 грн.

3599 грн.

4495 грн.

1499 грн.

2648 грн.

1499 грн.

2495 грн.

Ще 17 товарів
Показати все

чоловіче напівпальтоСтильні напівпальто чоловічі в онлайн каталозі компанії Sun`s House доступні в асортименті. За двадцять років досвіду ми навчилися не просто шити, але робити стильний, якісний і теплий чоловічий одяг. Наша фабрика - це вітчизняний знак якості.

Причини, щоб Купити Напівпальто Чоловіче від Sun's House в Україні

Почнемо з того, що таке напівпальто і чим воно відрізняється від пальто. У цих видів верхнього одягу багато спільного, як-то тканини для пошиття, фасони, варіанти застібки і т.д. А відмінність одна - довжина. Купити стильне напівпальто чоловіче припаде до смаку тим представникам сильної статі, які вибирають верхній одяг до середини стегна. А які переваги у такого крою?

Наша компанія пропонує вибір для найвимогливіших, відкрийте каталог пальто і напівпальто чоловічих і переконайтеся. І вибирати саме цей варіант варто в силу таких причин:

  • Полегшений верх. Укорочена довжина = менше кількість тканини на пошиття. Річ важить менше, в ній легше ходити.
  • Зручність для водіїв. Купити напівпальто для чоловіків в Києві стане в нагоді тим, хто щодня водить авто, але не хоче вдягати куртку. Короткі моделі - стильний компроміс.
  • Більш молодіжний імідж. Поспостерігайте самі - в довгому одязі чоловік і виглядає старше. І якщо у вас такої мети немає, тоді ваш варіант - купити напівпальто для чоловіків в Києві.
  • Економія фінансів. Чим коротше річ, тим менше на неї пішло матеріалів, отже - вона дешевша.

Що до асортименту Sunshouse, то він і без того доступний. І кожне наше пальто і напівпальто чоловіче, ціни на які є на онлайн-сторінці, це прийнятний варіант виглядати добре.
Про що слід пам'ятати, купуючи такий верхній одяг? Укорочена модель гріє менше, ніж довга. Чи важливо це для вас?

Чоловічі Напівпальто в онлайн каталозі Sun's House

У нас в асортименті вас чекають моделі Parka, Skiff, iClass, Nikolas, Ryan, Kent, Senator, Infinity і інші. Підбирайте в першу чергу той одяг, який відображає ваш характер і легко впишеться в щоденний ритм життя.

Напівпальто чоловіче купити - ціни на речі повністю відповідають їх якісного рівня - зручно підбирати, налаштувавши фільтри - довжину, колір, модні ознаки і сезонність. У колірній палітрі доступні сині, сірі, чорні варіанти. Навіть в укороченою одязі можна зупинитися на конкретній довжині - трохи нижче сідниць, до середини стегна і довше. Наш каталог пальто і напівпальто чоловічих представляє моделі з різною формою коміра, варіантами застібки, з одним / двома бортами і т.д. Замовляйте вподобане з доставкою по столиці і по території України.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close