×
×
×

Чоловічі Напівпальто

ФІЛЬТР

чоловіче напівпальтоСтильні напівпальто чоловічі в онлайн каталозі компанії Sun`s House доступні в асортименті. За двадцять років досвіду ми навчилися не просто шити, але робити стильний, якісний і теплий чоловічий одяг. Наша фабрика - це вітчизняний знак якості.

Причини, щоб Купити Напівпальто Чоловіче від Sun's House в Україні

Почнемо з того, що таке напівпальто і чим воно відрізняється від пальто. У цих видів верхнього одягу багато спільного, як-то тканини для пошиття, фасони, варіанти застібки і т.д. А відмінність одна - довжина. Купити стильне напівпальто чоловіче припаде до смаку тим представникам сильної статі, які вибирають верхній одяг до середини стегна. А які переваги у такого крою?

Наша компанія пропонує вибір для найвимогливіших, відкрийте каталог пальто і напівпальто чоловічих і переконайтеся. І вибирати саме цей варіант варто в силу таких причин:

  • Полегшений верх. Укорочена довжина = менше кількість тканини на пошиття. Річ важить менше, в ній легше ходити.
  • Зручність для водіїв. Купити напівпальто для чоловіків в Києві стане в нагоді тим, хто щодня водить авто, але не хоче вдягати куртку. Короткі моделі - стильний компроміс.
  • Більш молодіжний імідж. Поспостерігайте самі - в довгому одязі чоловік і виглядає старше. І якщо у вас такої мети немає, тоді ваш варіант - купити напівпальто для чоловіків в Києві.
  • Економія фінансів. Чим коротше річ, тим менше на неї пішло матеріалів, отже - вона дешевша.

Що до асортименту Sunshouse, то він і без того доступний. І кожне наше пальто і напівпальто чоловіче, ціни на які є на онлайн-сторінці, це прийнятний варіант виглядати добре.
Про що слід пам'ятати, купуючи такий верхній одяг? Укорочена модель гріє менше, ніж довга. Чи важливо це для вас?

Чоловічі Напівпальто в онлайн каталозі Sun's House

У нас в асортименті вас чекають моделі Parka, Skiff, iClass, Nikolas, Ryan, Kent, Senator, Infinity і інші. Підбирайте в першу чергу той одяг, який відображає ваш характер і легко впишеться в щоденний ритм життя.

Напівпальто чоловіче купити - ціни на речі повністю відповідають їх якісного рівня - зручно підбирати, налаштувавши фільтри - довжину, колір, модні ознаки і сезонність. У колірній палітрі доступні сині, сірі, чорні варіанти. Навіть в укороченою одязі можна зупинитися на конкретній довжині - трохи нижче сідниць, до середини стегна і довше. Наш каталог пальто і напівпальто чоловічих представляє моделі з різною формою коміра, варіантами застібки, з одним / двома бортами і т.д. Замовляйте вподобане з доставкою по столиці і по території України.

Чоловічі Напівпальто Ціна

Модель Ціна
Чоловіче пальто сіре A-401 (Britanets) 700 грн.
Чоловіче пальто сіре A-453 (Military) 999 грн.
Чоловіче пальто синє K-099 (Duffle coat) 1200 грн.
Чоловіче пальто синє K-031 (Whiskey) 2499 грн.
Чоловіче пальто синє K-043 (iClass) 3690 грн.
Чоловіче пальто чорне M-043 (iClass) 4690 грн.
Чоловіче пальто сіре T-043 (iClass) 4800 грн.

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close