Спеціально для Вас, наших клієнтів, в цей непростий час, ми знизили ціни на Статусні Пальто та Весняні Куртки.

×
×
×

Чоловічі Бушлати

1099 грн.

2985 грн.

1099 грн.

2985 грн.

1499 грн.

3299 грн.

1099 грн.

2899 грн.

1099 грн.

3399 грн.

1099 грн.

2899 грн.

1099 грн.

3299 грн.

1099 грн.

2899 грн.

Немає в наявності

бушлат чоловічийБушлат чоловічий є впізнаваний предмет чоловічого верхнього одягу. Складно не помітити його мілітаристський родовід. Крім іншого, кожна з деталей моделі видає морську стилістику. У чому ж її специфічні відмінності від інших різновидів пальто і яка історія її появи?

Звідки прийшов Бушлат Чоловічий в наш гардероб?

Чоловічі бушлати - аж ніяк не елементарне укорочення пальто, як може спочатку здатися. Його історія набагато багатогранніша. Вперше про нього стало відомо в 20-і роки 18 століття. Пальто такого типу активно використовувалися моряками в Великобританії. Через століття їх присутність в Королівському флоті стала обов'язковим. А ще через декілька десятків років пальто бушлат чоловіче було задіяно і збройними силами Америки.

Відмінною рисою пальто був повний захист від вітру, а також здатність утримувати тепло. Крім іншого, вона забезпечувала безперешкодне переміщення по кораблю: канати та інші елементи нею не зачіпав. Більшість строковиків перенесли носіння чоловічого бушлата і під позаслужбову життя. Цим не могли не скористатися дизайнери; ними були розпочаті експерименти з формою і декоративними елементами.

Через деякий час бушлат отримав світову популярність. Незважаючи на свою військову походження, він чудово виглядав на представниках цивільного населення.

Щоб Купити Чоловічий Бушлат в Україні, потрібно знати його відмінні риси!

На фоні асортиментного багатства моделей буває важко відшукати справжній бушлат. Важливо, щоб він був:

  • двобортним - спочатку передбачалося його застібання з різних сторін (враховувався напрямок вітру);
  • з відкладним коміром, оснащеним лацканами - при піднятті їм можна було прикрити від вітру навіть вуха, що було безцінне для моряків;
  • декорований гудзиками з якорями (6 або 8 шт.) - вони повинні бути з дерева або металу, обов'язково плоскими.

Завдяки цьому на кораблі ними було неможливо зачепитися - оснащений 2-ма прорізними кишенями. Спочатку їх було 4: пара прорізних вгорі і накладні широкі внизу (на клапанах). Останні з часом прибрали, опустивши нижче прорізні, щоб руки було простіше ховати від вітру; виконаний з вовни (75%) з додаванням нейлону (25%). Виріб був не тільки теплим, але і важким.

Рекомендуємо Купити Чоловічий Бушлат в інтернет-магазині Sun's House

Сьогодні чоловічий бушлат, купити який можна на сайті Sun's House, універсальний і адаптований з сучасними трендами. Він чудово поєднується і з діловими, і зповсякденними речами. Найчастіше йому віддають перевагу шанувальники стилю мілітарі.

Переваги покупки чоловічого бушлата в інтернет-магазині Sun's House:

  • конкурентна цінова політика;
  • багато варіантів розмірів;
  • модні і сучасний моделі;
  • швидка доставка по Україні, в Києві можлива примірка до 2 моделей;
  • компетентні консультанти.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close