×
×
×

Чоловічі Бушлати

1499 грн.

2985 грн.

2039 грн.

3695 грн.

1499 грн.

2748 грн.

1499 грн.

2648 грн.

1499 грн.

2548 грн.

1499 грн.

2495 грн.

бушлат чоловічийБушлат чоловічий є впізнаваний предмет чоловічого верхнього одягу. Складно не помітити його мілітаристський родовід. Крім іншого, кожна з деталей моделі видає морську стилістику. У чому ж її специфічні відмінності від інших різновидів пальто і яка історія її появи?

Звідки прийшов Бушлат Чоловічий в наш гардероб?

Чоловічі бушлати - аж ніяк не елементарне укорочення пальто, як може спочатку здатися. Його історія набагато багатогранніша. Вперше про нього стало відомо в 20-і роки 18 століття. Пальто такого типу активно використовувалися моряками в Великобританії. Через століття їх присутність в Королівському флоті стала обов'язковим. А ще через декілька десятків років пальто бушлат чоловіче було задіяно і збройними силами Америки.

Відмінною рисою пальто був повний захист від вітру, а також здатність утримувати тепло. Крім іншого, вона забезпечувала безперешкодне переміщення по кораблю: канати та інші елементи нею не зачіпав. Більшість строковиків перенесли носіння чоловічого бушлата і під позаслужбову життя. Цим не могли не скористатися дизайнери; ними були розпочаті експерименти з формою і декоративними елементами.

Через деякий час бушлат отримав світову популярність. Незважаючи на свою військову походження, він чудово виглядав на представниках цивільного населення.

Щоб Купити Чоловічий Бушлат в Україні, потрібно знати його відмінні риси!

На фоні асортиментного багатства моделей буває важко відшукати справжній бушлат. Важливо, щоб він був:

  • двобортним - спочатку передбачалося його застібання з різних сторін (враховувався напрямок вітру);
  • з відкладним коміром, оснащеним лацканами - при піднятті їм можна було прикрити від вітру навіть вуха, що було безцінне для моряків;
  • декорований гудзиками з якорями (6 або 8 шт.) - вони повинні бути з дерева або металу, обов'язково плоскими.

Завдяки цьому на кораблі ними було неможливо зачепитися - оснащений 2-ма прорізними кишенями. Спочатку їх було 4: пара прорізних вгорі і накладні широкі внизу (на клапанах). Останні з часом прибрали, опустивши нижче прорізні, щоб руки було простіше ховати від вітру; виконаний з вовни (75%) з додаванням нейлону (25%). Виріб був не тільки теплим, але і важким.

Рекомендуємо Купити Чоловічий Бушлат в інтернет-магазині Sun's House

Сьогодні чоловічий бушлат, купити який можна на сайті Sun's House, універсальний і адаптований з сучасними трендами. Він чудово поєднується і з діловими, і зповсякденними речами. Найчастіше йому віддають перевагу шанувальники стилю мілітарі.

Переваги покупки чоловічого бушлата в інтернет-магазині Sun's House:

  • конкурентна цінова політика;
  • багато варіантів розмірів;
  • модні і сучасний моделі;
  • швидка доставка по Україні, в Києві можлива примірка до 2 моделей;
  • компетентні консультанти.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close