×
×
×

Умови Гарантії і Сервісу

сторінка гарантії
 
в каталог

Гарантія від Виробника - 180 днів

Спеціально для наших клієнтів ми підготували розширену гарантію – 180 днів. Гарантія діє при наявності товарного чека-гарантії та дотриманні всіх правил експлуатації.

Умови гарантії

Згідно Закону «Про захист прав споживачів» ст.4 «Споживач зобов’язаний перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій продавцем документації на товар. Користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації.»
Продукція Sun’s House являється виробами класу LUXE і її призначення надати Вашому іміджу вишуканості та бездоганності. Товари вироблені із сучаcних делікатних тканин, які потребують до себе відповідного відношення та догляду. Для того щоб зберегти їх первісний зовнішній вигляд впродовж усього терміну експлуатації, потрібно дотримуватися правил наведених нижче. 
Перед початком експлуатації, уважно ознайомтесь з наданою інформацією.
Гарантійний термін експлуатації одягу визначається діючими нормативними документами - 6 місяців, (згідно постанови КМУ від 19.03.94р. № 172)        

  • з дня продажу споживачу через роздрібну сітку    
  • з початку відповідного сезону    

Для одягу весняно-літнього сезону - з 1 квітня по 30 вересня 
Для одягу осінньо-зимового сезону - з 1 жовтня по 31 березня 

Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.
Обмін здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості,  ярлики, фірмова упаковка, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, при наявності паспорта споживача. (Ст.9 «Закон про захист прав споживачів»)
Згідно Закону України «Про захист прав споживача» від 1.12.2005р. № 3161-ІV розділ II, ст.4, п.4: «Споживачі під час придбання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію і її якість...», з цією метою надаємо Вам

Правила експлуатації, догляду та збереження товарів Sun’s House

Зберігати верхній одяг Sun’s House треба на широкому тремпелі, не виставляючи його на довгий час під  сонячне проміння або проміння електроламп - це може призвести до зміни кольору тканини та втрати зовнішнього вигляду. Перед тим, як повісити виріб в шафу, його треба почистити спеціальною щіткою.
Чистити виріб треба чітко додержуючись знаків по догляду, які вказані на етикетці. 
Не менше одного разу на місяць користуватися послугами хімчистки (для виробів світлого кольору - 2 рази на місяць).
Для догляду за верхнім одягом суворо додержуючись знаків по догляду, вказаних на етикетці.
Вироби, які згідно правил експлуатації можуть підлягати машинному пранню, треба прати в спеціально пристосованому для цього мішку. 

 Категорично забороняється сушити одяг на батареї, за допомогою нагрівальних та мікрохвильових приладів! 

Під час купівлі виробів Sun’s House необхідно приділити увагу правильному підбору необхідного Вам розміру, тому що в разі невідповідності розмірів одягу та Вашої статури може виникнути ціла низка проблем - деформація виробу, розрив швів, поява заломів, пошкодження тканини у вигляді пілінгу або зміна щільності, що є порушенням умов експлуатації.        
Пальто  не повинно обмежувати рухів, але при цьому щільно облягати фігуру. Під час підбору одягу, треба пам'ятати, що примірка повинна бути здійснена на той одяг, з яким він буде використовуватися (піджак, сорочка або трикотаж). 
Треба пам'ятати, що при використанні виробів Sun’s House в осінньо-зимовий період, ґудзики піджака під пальто повинні бути розстебнутими.    

Не радимо носити під Вашим верхнім одягом речі, які можуть пошкодити його (нашивки, ґудзики, ланцюжки тощо).
При використовуванні товарів з вовни, треба бути особливо обережним тому що тканина тонка і делікатна, і вона дуже піддається механічним пошкодженням (бажано надавати «1-денний відпочинок після 1 дня експлуатації).
Не варто користуватися виробами з вовни у сиру, дощову погоду, тому що це може призвести до зміни структури тканини після чого виріб втрачає товарний вигляд.
Незначні дефекти одягу, які можуть бути усунені підприємством без зниження його споживчих властивостей (відрив ґудзика, поломка замків-блискавок, пропуск стіжків по стрічці) - не є підставою для повернення та обміну виробів.
    Покупець згоден, що товар, не підлягає обміну та поверненню з дефектами, що виникли внаслідок порушення умов експлуатації споживачем у випадках:    

  • значних переробок продукції (підгонка виробу під фігуру) якщо на них дав згоду покупець і прийняв їх, про що свідчить підпис на акті прийому виконаних робіт;
  • механічні пошкодження (пропали, порізи, здери, проколи);        
  • деформація плечового поясу виробу внаслідок носіння важких сумок та валіз;    
  • механічній пілінг тканини внаслідок тертя по неї ременів валіз, чи самих валіз; 
  • механічні пошкодження тканини, які виникли в процесі експлуатації через недоліки статури або неправильно підібраного розміру;
  • втрата споживчих властивостей (розрив швів, тканини тощо), внаслідок експлуатації виробів не за призначенням (заняття спортом, активним дозвіллям, важкою фізичною працею) або експлуатація в вологу, дощову погоду.

 Не підлягає обміну та поверненню вироби, які втратили свої споживчі властивості внаслідок недотримання умов зберігання та догляду за ними. 

Претензії що до якості у такому разі будуть не обґрунтовані, так як описані недоліки є наслідком неправильної експлуатації, а не порушенням технології виготовлення.
При порушенні правил експлуатації, догляду, зберігання одягу та інших виробів ТМ «Sun’s house», при наявності механічних пошкоджень підприємство не несе відповідальності по виконанню гарантійних зобов'язань.
Перед початком експлуатації, уважно ознайомтесь з наданою інформацією, якщо Ви не згодні з цими правилами, пропонуємо повернути придбаний товар в 14-денний термін з дня купівлі, зі збереженим первісним товарним виглядом (наявність ярликів, фірмової упаковки, а також розрахункового документу та паспорта споживача.) згідно Ст.9 «Закон про захист прав споживачів». Якщо в указаний термін Ви не повертаєте товар, придбаний в магазинах Sun’s House, то тим самим надаєте свою згоду з приведеними вище "Правилами експлуатації, догляду та збереження товарів Sun’s House."

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close