×
×
×

Який вибрати наповнювач для зимової куртки?

Зміст статті:

 Вибираємо наповнювач для зимової куртки - фотоЗимова чоловіча куртка повинна бути теплою і легкою. Вона не повинна заважати руху. Для наповнення виробів виробники використовують різні матеріали. Наповнювачі відрізняються характеристиками і властивостями. Щоб вибрати кращий наповнювач для курток, потрібно визначитися з умовами, в яких буде використовуватися одяг.


Хочете купити чоловічу зимову куртку з найкращим наповнювачем, тоді - переходите по посиланню!

Сучасні технології дозволяють створювати матеріали, які не поступаються за якістю натуральним. Такі наповнювачі тримають тепло і пропускають достатню кількість повітря, щоб людина відчувала себе комфортно.

Переваги штучного наповнювача. Вироби з штучними наповнювачами легко стираються і в домашніх умовах. Після прання вироби не втрачають форму і виглядають відмінно навіть після багатьох прань. Щоб зрозуміти який наповнювач для зимової куртки краще, порівняйте властивості найпопулярніших з них.

9 видів наповнювачів для зимових курток

Отже, перерахуємо:

✔️ Синтепон

Синтетичні волокна змішуються при впливі високих температур. Головний плюс матеріалу - це його доступна ціна. Після великої кількості прань збивається в грудки, що значно погіршує теплові якості. Одяг продувається вітром.

✔️ Поліестер

Поліестер - це продукт нафтопереробки. Характеризується щільною структурою і середньою вагою. Підвищена зносостійкість дозволяє довго носити одяг з таким наповнювачем.

✔️ Пух

До появи синтетичних матеріалів легка вага і довге збереження тепла дозволяли вважати його найкращим утеплювачем для зимового одягу.

✔️ Холлофайбер

Є кращим аналогом натурального пуху. Волокна мають форму спіральок, кульок або трубочок. Недорога ціна і високі теплоізоляційні характеристики стали причиною популярності даного наповнювача.

✔️ Ізософт

Матеріал має властивості мембрани. Властивості схожі з холлофайбером. Не вбирає вологу, вітростійкий, краще зберігає тепло. Його ціна трохи вища.

✔️ Термофінн

Складається з біологічних волокон. Вітчизняний утеплювач для курток не має аналогів. Відштовхує воду, має унікальні термоізоляційні властивості і невелика вага.

✔️ Холлофан

Має пружинисту структуру. Почав використовуватися недавно. Випаровує воду і часто використовується при найнижчих температурах.

✔️ Синтепух

Поширений наповнювач для виробів. Волокна повторюють структуру пуху. Не вбирає пил і запахи. Легко стирається і швидко сохне.

✔️ Тинсулейт

На думку експертів - це найкращий утеплювач для куртки. Силіконова структура цього поліефіру гарантує максимальну теплоізоляцію. Він не збивається після прання, не втрачає обсягу і відмінно тримає форму виробу.

Як дізнатися, чим наповнюють зимові куртки?

Вид наповнювача виробники вказують на етикетці. Вибираючи тінсулейт, найтепліший наповнювач для одягу, будьте готові до того, що вартість одягу може бути в рази вище аналогів з дешевого матеріалу. Його використовують бренди зі світовими іменами.

Тепер, ви зможете зробити остаточний вибір. Новими все наповнювачі у виробах виглядають практично однаково. Розуміючи, який матеріал використовується як утеплювач, ви зможете передбачити, як буде носитися виріб, як воно буде виглядати після декількох прань.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close