×
×
×

Наповнювач пух + перо для зимової куртки

Зміст статті:

Наповнювач пух + перо для зимової куртки - фотоСуміш пуху і пера є найпопулярнішою у виробників зимових курток. Основною перевагою вважається натуральність компонентів наповнювача і особливий обсяг, який перо надає верхньому одягу. У статті розглянуті основні плюси і мінуси курток з таким утепленням.

Особливості складу

Процентне співвідношення складу наповнювача вказують на етикетці одягу. Напис «down» позначає зміст пуху, слово «feather» вказує на зміст пера. Склад пишуть у вигляді дробу. Наприклад, на етикетці вказано 60/40, тобто утеплювач куртки складається з 60% пуху і 40% пера. При виборі пуховика слід враховувати це співвідношення, тому що чим більше пуху, тим тепліше обрана куртка.

Для експлуатації при температурі до -25 ºC підходять моделі, в яких міститься не менше 80% пуху. Якщо температура опускається нижче, необхідно підбирати вироби, в яких пера не більше 10% (процентний вміст 90/10). Для теплої зими (температура не нижче -10 ° С) досить складу наповнювача 60/40 або 50/50.

Переваги

Головні характеристики, що обумовлюють попит на чоловічі куртки з наповнювачем «пух-перо»:

  • Хороші теплоізоляційні властивості;
  • Натуральний склад;
  • Збереження форми утеплювача за рахунок застосування пера, що виконує роль каркаса;
  • Можливість прання в домашніх умовах;
  • Різноманітність варіантів в залежності від складу;
  • Легка вага.

При пошуку відповідного пуховика слід також звертати увагу на такі параметри, як показник пружності Fill Power (вказується на етикетці), рівномірність розподілу наповнювача, різновид пуху (качиний, гусячий). Гусячий пух вважається найтеплішим і застосовується для виготовлення брендових курток.


Якщо ви шукайте теплу чоловічу зимову куртку з якісним утеплювачем - тоді переходьте за посиланням!

Недоліки

Якісні пуховики не мають істотних недоліків, в низькоякісних виробах наповнювач може вилазити назовні, що призводить до дискомфорту під час носіння (стирчать пір'я викликають поколювання). Щоб пір'я і пушинки не вилазили крізь верхній шар одягу, наповнювач поміщають в спеціальні тканинні мішки, крім того, використовують додаткову прокладку.

Догляд за куртками

Перед пранням чоловічої зимової куртки на основі пуху необхідно врахувати рекомендації виробника, зазначені на бирці вироби. При завантаженні в пральну машину слід встановлювати режим «Делікатне прання». Для запобігання склеювання пуху необхідно покласти в пральну машину спеціальні м'ячики. Сушиться пуховик на зручних плічках.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close