×
×
×

Наповнювач поліестер для зимової куртки: як обрати?

Зміст статті:

Наповнювач поліестер для зимової куртки: як обрати - фотоНеткані матеріали часто використовуються для наповнення текстильних виробів. Поліефірні волокна - це матеріал, який зберігає тепло і пропускає повітря. Саме його використовують для пошиття теплих чоловічих зимових курток на швейній фабриці компанії «Sun`s House».

100 поліестер. Що це таке?

В СРСР використовували цей матеріал для виробництва утеплювачів. Але він був важким, легко звалюється, а після прання збивався в тверді грудки. Сьогодні утеплювач представляє собою не прямі нитки поліестеру, а трубочки або невеликі спіральки. Така форма волокон матеріалу робить його набагато більш легким, і дозволяє краще зберігати тепло.

Ні тривале носіння, ні прання не змінює властивостей матеріалу. Він служить наповнювачем при пошитті курток для альпіністів, нафтовиків і представників інших екстремальних професій. Такий одяг використовується в умовах крайньої півночі.


Якщо ви шукайте чоловічу куртку з наповнювачем поліестер - переходите по посиланню!

Переваги одягу з таким наповнювачем

Якщо ви хочете зрозуміти, що це таке наповнювач поліестер, варто ознайомитися з технічними характеристиками одягу з нього:

  • Дозволяє витримувати зниження температури до 25С;
  • Легко переться і не втрачає форми після багаторазових циклів прання;
  • Не викликає алергію;
  • Призначена для носіння взимку і в міжсезонні;
  • Може використовуватися протягом багатьох років;
  • Не вимагає спеціального догляду. Він здійснюється в домашніх умовах;
  • Пропускає повітря і не викликає пітливості;
  • Нt електризується;
  • Має демократичну вартість;

Багато виробників зі світовими іменами використовують поліестер в своєму виробництві. Дизайнери бренду «Suns House», розуміють, що це таке поліестер наповнювач. Вони використовують його при розробці курток і в виробництві демісезонних моделей.

Поради по догляду

Купуючи куртку з таким наповнювачем, пам'ятайте, що її краще прати руками. Сушити одяг з поліестеровим наповнювачем потрібно в сухому і теплому приміщенні, подалі від нагрівальних приладів. Ні в якому разі не можна гладити такі вироби.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close