×
×
×

Як підібрати відмінне пальто, куртку або пуховик?

Зміст статті:

Як підібрати відмінне пальто, куртку або пуховик? - фотоЗ приходом холодів, належить зробити вибір, який зимовий одяг чоловікові купити і як зробити правильний вибір. Адже на ринку представлені пальто, зимові чоловічі куртки і пуховики. Що і як вибрати? Одним з основних моментів є орієнтація на якість і доступну вартість, і обидва цих показника доступні для покупця в каталогах Sun`s Нouse.

Як вибрати відмінне пальто?

Склад пальто має велике значення. Одним із найтепліших варіантів вважається шерсть, але варто приготуватися, що і вага буде значна. Але є варіанти з додавання синтетичних матеріалів. Рекомендується орієнтуватися на зміст синтетики в межах 20%.

Підкладка

Найтеплішою буде фліс, але він трохи сковує рух. Бавовна ж є універсальним варіантом, який підтримує температуру, вбирає вологу і не важка.

Розмір

Необхідно приміряти пальто на той одяг, з яким воно буде носитися і слід пам'ятати, що модель не повинна сидіти впритул.

Як підібрати пуховик

Зміст пуху і пера буде відповідати за якість утримання тепла. Оптимальним варіантом вважають наявність 70% пуху і відповідно - 30% пера.

Строчки

Кожна з рядків пуховика повинна відрізнятися високою якістю - не повинні стирчать ниток, провисаючих петель або безглуздих зрізів. Колір всіх ниток на рядках повинен бути однаковим.

Тканина

Краще вибирати тканину, що не промокає, так як вологий сніг може нашкодити пуху, а це призведе до дискомфортного носіння зимового одягу.

Як знайти підходящу зимову чоловічу куртку

Слід визначитися з наповнювачем, яким може бути синтетичне волокно або ж натуральний пух в співвідношенні 80% пуху до 20% пера.

Зовнішньою поверхнею краще вибрати болонієвий матеріал, так як він дозволить захиститися від дощу і мокрого снігу.

Який розмір

Розмір підбирається у відповідності з піджаком, а точніше - на один розмір більше, ніж щільно сидить піджак. Шов має бути трохи нижче лінії плеча.

Вибрати чоловічу зимову куртку непросто, але можна відкинути в сторону занепокоєння про таку характеристику, як якість і розумне ціноутворення, якщо купувати в Sun`s Нouse.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close