×
×
×

Як виглядати стильно і тепло в зимовій куртці?

Зміст статті:

Як виглядати стильно і тепло в зимовій куртці? - фотоВибір зимової куртки для чоловіка досить грунтовне заняття, так як необхідно підібрати не тільки якісний матеріал, але і відповідний стиль. Куртка повинна захистить від холоду, в ній повинно бути комфортно при активних рухах або в сидячому положенні. Стиль і тепло поєднуються в моделях магазину Sun`s House. Не менш важливим є і широкий вибір з асортименту, так як підібрати можна будь-який стиль.

Не менш важливим є і широкий вибір з асортименту, так як підібрати можна будь-який стиль.

Збереження тепла

Щоб в чоловічій зимовій куртці було тепло, вона повинна мати хороший наповнювач, який крім збереження тепла буде відповідати наступним параметрам:

  1. Збереження форми при пранні, активних рухах і в довгому положенні в складеному стані.
  2. Дихаючий ефект, завдяки якому завжди підтримується комфортна температура.
  3. Легкість при значній наявності наповнювача.
  4. Малі обсяги, щоб куртка не була громіздкою.
  5. У каталогах покупець зможе вибрати зимову куртку саме з такими характеристиками і отримає прийнятне ціноутворення на неї.

Стиль верхнього одягу

Не менш важливим є те, як буде виглядати куртка на тілі. Щоб вона відмінно сиділа, необхідно вибрати відповідний розмір:

  1. Не повинно бути обмежених рухів.
  2. Шов плеча трохи нижче самого плеча, але не сильно.
  3. Довжина підбирається індивідуально в залежності від моделі.

За стиль відповідає, як дизайн, зовнішнє виконання моделі, матеріал виготовлення і якість. Якість варто виділити окремо, так як з куртки не повинні стирчати пір'я, всі шви якісні і без будь-яких вільних кінцівок, які стирчать. Це забезпечить довгий термін експлуатації і відмінний зовнішній вигляд.

Моделі в Sun`s House

Для покупця представлені різноманітні моделі, серед яких строгі класичні куртки, молодіжні моделі, що виражають свій стиль, і універсальні варіанти.Куртки відрізняються також і по довжині і в каталогах можна вибрати подовжені моделі, середні і короткі по своєму смаку. Доступні різноманітні кольори з усілякою текстурою.Якщо необхідно вибрати стильну і теплу чоловічу куртку, тоді в Sun`s House можливо знайти найбільш підходящу модель.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close