×
×
×

Що означає знак wind stopp і water resistant?

Зміст статті:

Що означає знак wind stopp і water resistant? - фотоЧоловік здатний управляти корпораціями, відповідально виконувати обов'язки глави сім'ї, удосконалювати себе в рамках особистісного розвитку. Але при всіх досягненнях хлопцеві навряд чи вдасться взяти під контроль капризи природи. Однак у кожного молодого чоловіка є можливість купити функціональний верхній одяг з реалізованими технологіями «Wind stopp» і «Water resistance», щоб обмежити вплив навколишнього середовища і захистити себе від дискомфорту в дощову і вітряну погоду.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Це сучасні технології які використовують при пошитті нашого верхнього одягу. Функціональна особливість «wind stopp» - це вітронепроникність, а «water resistance» - водонепроникність.

 «Wind stopp»: надійне протистояння вітрам

Наявність даного знаку на етикетці чоловічої куртки є прямим свідченням того, що річ розроблена для найсуворіших кліматичних випробувань. Завдяки своїй функціональній особливості - вітронепроникності, виріб підтримає комфортний мікроклімат при різних видах діяльності.

Хочете придбати водонепроникну куртку, тоді переходьте по посиланню!

Молодий чоловік зможе без проблем гуляти по вітряних вулицях, насолоджуватися трекінгом в горах, займатися екстремальними зимовими видами орту на відкритому повітрі. Його життєва енергія буде витрачатися на активність, а не на марні спроби зберегти тепло тіла. Профільна тканина відмінно проявляє себе в експлуатації і гідно виглядає. Вона демонструє такі властивості:

  • стійкість до зношування
  • простота у догляді
  • приємна текстура
  • легка вага.

«Water resistance»: ставка на комфорт і сухість.

Відмітка свідчить про те, що у верхньому одязі хлопцеві не страшні проливні дощі, мокрий сніг і густий туман. Курточка з таким значком має стійкість до промокання, тому її часто використовують в комплектах для зимового пішохідного туризму і відпочинку на природі. Вона без проблем комбінується зі спортивним гардеробом, а також з образами в невимушеному повсякденному стилі «кежуал». Технологія працює як бар'єр від вологи, але при цьому тканина залишається практичною. Вона стійка до втрати кольору і пошкоджень. Тертя лямками рюкзака, ремінь безпеки в авто не приведуть до порушення нормальної роботи на поверхні речі. Це забезпечує обновці довгий термін служби без втрати візуальної привабливості.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close