×
×
×

Як визначити розмір чоловічої куртки?

Зміст статті:

Прикро витратити час на пошук оптимальної демісезонної або зимової куртки і після покупки переконатися в її невідповідність параметрам тіла і незручність при носінні. Щоб уникнути розчарування і марних витрат, слід уточнити параметри власної фігури і орієнтуватися на них при виборі відповідного фасону і розміру вироби. Про те, як визначити розмір куртки, розповість консультація, підготовлена фахівцями Sun`s House.

Керуючись запропонованими порадами, ви зможете:

✔️ легко зорієнтуватися в таблиці розмірів;

✔️ безпомилково купити підходящу модель для себе або в подарунок близькій людині;

✔️ вільно користуватися спеціальними додатками для пошуку аксесуарів з потрібними характеристиками;

✔️ уточнити свої параметри і вибирати вироби на їх основі.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Щоб визначити свій розмір досить вимірювати лише обхват грудей і розділити його на 2. Якщо Ви володієте не стандартною статурою, а саме у Вас довгі руки, широкі плечі або є живіт, то для кращого підбору розміру виміряйте додатково: довжину рукава, ширину плечей і обхват талії. Ці параметри допоможуть для вибору вироби розміру, щоб вона сиділа ідеально.

Як точно визначити розмір чоловічої куртки?

У європейських, азіатських і північноамериканських країнах прийняті свої особливості позначення розмірів. Це обумовлено традиціями кравецької мистецтва і міркуваннями зручності. Найпоширеніші варіанти - це:

 1. вказівка ​​конкретного параметра вироби - розмірів крокової зрізу або обхвату тіла;
 2. розрахунок за даними стандартних фігур, на яку розраховано даний виріб, де не враховуються особливості фасону вироби і передбачена в ньому свобода облягання;
 3. позначки у вигляді цифр або літер, які не мають чіткої прив'язки до параметрів тіла, - S, M, L, 0, 12 і т.д.

Хочете придбати чоловічу куртку правильного розміру, тоді переходьте за посиланням!

Найбільшу складність для уточнення розміру вироби викликає останній варіант. У країнах, що використовують таку розмірну шкалу, прив'язка параметрів здійснюється до якоїсь стандартної фігурі середньостатистичного жителя. Однак розробники даного формату маркування одягу не врахували, що параметри тіла людини залежать від особливостей його раси і національності. Малорослі азіати навряд чи зрівняються з високими вихідцями зі Скандинавії або Північної Америки, а повні європейці - з худенькими китайцями і тайцями. Єдиний спосіб вирішити цю проблему - вказівка ​​для кожного виробу розмірної таблиці відразу в декількох використовуваних форматах.

Як безпомилково визначити розмір куртки з урахуванням параметрів тіла?

Визначити зріст - фотоЗнайти відповідний розмір можна за допомогою декількох критеріїв, які враховуються при пошитті виробів. Зазвичай це:

✔️ ширина плечей по спині;

✔️ довжина рукава від плеча до великого пальця;

✔️ обхват грудей;

✔️ обхват талії в найширшій частині;

✔️ обхват стегон;

✔️ довжина речі від горловини до нижнього зрізу.


 Зверніть увагу:  категорично не рекомендується робити заміри на голе тіло або на нижню білизну, особливо якщо мова йде про куртку, під яку носиться костюм або светр. Крім того, неприпустимо натягувати сантиметр, що може легко спотворити фактичні дані на 2-4 см. Оптимальне рішення - скористатися допомогою фахівця або іншу людину, якій буде простіше працювати з сантиметром, дотримуючись правил обміру.


 

Як визначити розмір чоловічої куртки по обхвату грудей?

Визначення розміру чоловічої куртки по обхвату грудей - фотоВідносно курток і пальто пріоритетним вважається обхват грудей. Це найбільша частина тіла, що зумовлює свободу облягання одягу. Тривалий час 1/2 обхвату була основою для вказівки розміру виробів. Сьогодні така практика використовується одночасно з іншими способами маркування, тому обхват грудей завжди вказується в розмірних таблицях, дозволяють легко визначити розмір чоловічої куртки.

Альтернативний варіант уточнення розміру вироби - вимір з урахуванням особливостей фігури. Перед початком роботи річ розкладається на рівній поверхні і повністю застібається так, як вона буде носитися. Потім уточнюють:

 • ширину плечей між проймами;
 • обхват грудей;
 • довжину вироби від горловини до низу;
 • довжину рукава від пройми до манжет.

Все це - основні критерії, що дозволяють безпомилково визначити розмір чоловічої куртки по зросту. Невідповідність зазначених цифр фактичними даними вказує на необхідність підібрати іншу модель з відповідними характеристиками.

Виріб маломірить: 3 причини

✔️ Поняття маломірних одягу увійшло в побут завдяки великим постачанням предметів гардероба з країн Азії. Розроблена в них система розмірів і маркування виробів спирається на параметри, стандартні для осіб азіатського типу, - худорлява статура, невисокий зріст, порівняно невелику довжину рук і т.д. Для європейця або американця, що володіють класичними параметрами фігури з урахуванням прийнятих в рідній країні стандартів, такий одяг буде мала, навіть якщо таблиця розмірів «прив'язує» її до аналогічних європейськими мірками.

✔️ Також причиною невідповідності розмірів може стати напівкустарні організація виробництва в ряді азіатських країн. Якості крою та пошиття виробів там приділяється мало значення, а привабливо низька ціна викликає зрозумілий інтерес оптовиків. Щоб безпомилково вибрати виріб, можна сміливо замовляти модель на 2-3 розміри більше. Але навіть такий крок не гарантує гарну посадку, тому що правильно визначити розмір куртки або пальто від сумнівних постачальників не представляється можливим.

✔️ Третя причина маломірних вироби - особливості фігури, які значно вище або нижче стандартних параметрів. Спеціально для таких громадян розроблена розширена система розмірів, що враховує можливі відхилення по ширині тіла, ростові особливості і т.д. А для пошиття використовуються спеціальні викрійки і технології, що гарантують гарну посадку незалежно від зовнішніх особливостей власника.

Заміри для нестандартних чоловіків

Визначити розмір чоловічої куртки - фото

Володарям порівняно довгих рук, нестандартного зросту, похилих або гострих плечей, значного об'єму талії рекомендується підбирати одяг за допомогою розширеної системи класифікації розмірів. Для останніх введена спеціальна система позначень:

 • N - одяг для високих володарів стандартною фігури;
 • В - предмети гардероба для власників зросту від 168 м і вище;
 • S - вироби для високих і худих фігур від 175 см;
 • U - речі для невисоких володарів кремезної фігури.

Пропоновані позначення підкажуть, як правильно визначити точний розмір чоловічої куртки по зросту та обхвату тіла. Однак сьогодні вони використовуються не на всіх швейних фабриках, що ускладнює пошук відповідного вироби в асортименті окремих постачальників.

Відмінності приталених, напівприталена і прямих моделей курток і пальто

Додатковими позначеннями-підказками, як визначити розмір чоловічого зимового куртки, можуть стати такі терміни:

 • EXTRA SLIM FIT - приталені вироби, які облягають тіло за рахунок виточок на талії і підкреслюють особливості статури;
 • SLIM FIT - напівприталені моделі з трохи більш вільним обляганням, в яких передбачені тільки дві виточки;
 • REGULAR FIT - прямі моделі, які підходять для володарів будь-якої фігури і повністю маскують її малопривабливі особливості.

Як визначити розмір чоловічої зимового куртки за допомогою віджета?

Визначити потрібний розмір чоловічої куртки по таблиці здатні віджети - додатки для відвідувачів інтернет-магазинів. Принцип їх дії полягає в наступному:

 • користувач вводить свої дані в таблицю;
 • за допомогою фільтра за вказаними цифрами програма відбирає тільки відповідні вироби і виводить їх на екран;
 • відвідувачеві залишається вибрати відповідну модель і оформити замовлення, не сумніваючись в ідеальній посадці нової речі.

Завдання віджетів - допомогти покупцям безпомилково придбати виріб в умовах неможливості його попередньої примірки. Їх використання усуне ризик невдалого придбання і позбавить від необхідності підгонки речі по фігурі.

Розмірні таблиці на фабриці Sun`s House

Розмірні таблиці Sun`s HouseНа початковому етапі роботи фахівці фабрики орієнтувалися на таблицю розмірів, що діє на пострадянському просторі. У ній була передбачена прив'язка зросту людини до обхвату грудей без урахування особливостей фігури: повноти, довжини рук і т.д. Однак через недосконалість такого варіанту було прийнято рішення перейти на розмірну таблицю, де розміри різних стандартів маркування тісно взаємопов'язані і вказані відразу в декількох форматах:

 • обхват грудей;
 • так званий звичний розмір - ½ обхвату грудей;
 • літери М, L, XL і т.д., прийняті в ряді зарубіжних країн;
 • літери S, М, L, XL, XXL з прив'язкою до зросту покупця.

Зведена таблиця, зазначена біля опису кожної з моделей каталогу, дозволить точно визначити розмір одягу в будь-якому з діючих форматів.

Рекомендації фахівців Sun`s House для тих, хто бажає уточнити власний розмір

Критеріями розрахунку розмірів одягу фабрики Sun`s House є:

 • зріст - відстань на рівній вертикальної поверхні від підлоги до верхівки;
 • обхват грудей на рівні пахвових западин і лопаток;
 • довжина рукава від плечового суглоба до середньої лінії зап'ястя.

Зазначені розміри слід зафіксувати або запам'ятати. Вони допоможуть швидко оформити замовлення, не переживаючи з приводу відповідності товару фігурі майбутнього власника.

Інформація для покупців, що бажають визначити свій розмір чоловічої куртки і іншої верхнього одягу

Якщо вибір відповідної моделі куртки або пальто на сторінках каталогу Sun`s House викликав у вас питання або здивування, зв'яжіться зі співробітниками компанії по електронній пошті або телефону. Вони підкажуть, як правильно зняти мірки, а також запропонують речі, гарантуючи відмінну посадки.

Корисним для покупців буде перегляд відео, де провідний спеціаліст фабрики розповідає про зняття мірок. Його рекомендації допоможуть розібратися як визначити зріст і розмір і знайти підходящу модель.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close