×
×
×

Яким пуховикам мороз не страшний?

Зміст статті:

Яким пуховикам мороз не страшнийШирокий асортимент пуховиків дозволяє вибрати модель відповідного фасону, кольору і розміру. Дизайнери пропонують класичні пухові куртки, модні укорочені варіанти, об'ємні пальта, спортивні куртки та ін.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Для пуховика найважливіша характеристика - вид наповнювача і якість тканин, від чого залежить комфорт людини в особливо морозну погоду. Тканина обов'язково повинна бути водонепроникною, тому що при намоканні утеплювач втрачає свої здібності. Для утеплювача головною характеристикою вважається пружність, тобто при стисненні пуховик повинен швидко повертатися в початкову форму. Фурнітура повинна бути з міцних якісних матеріалів. Пуховик повинен бути легким, чим менше вага, тим краще він буде зігрівати взимку.

Різновиди, особливості

За типом наповнювача розрізняють кілька типів чоловічих зимових курток:

  • З натурального пуху. Для виробництва пуховиків використовують пух і перо качок, гусей, Гаазі. Пух забезпечує теплоізоляцію, перо додає одягу певний обсяг. При виборі куртки звертають увагу на процентний вміст пуху і пера. Наприклад, пропорція 70/30 вказує на вміст 70% пуху і 30% пера в пуховику. Така куртка призначена для морозів до -20 ºC. Щоб комфортно себе почувати при температурі нижче -20 ºC, слід зупинити вибір на моделях 90/10, де міститься 90% пуху і мінімум пера.
  • З синтетичного пуху. Синтепух - штучний аналог пуху, який відрізняється високим показником пружності, швидко відновлює обсяг навіть після багаторазового прання. Матеріал гіпоалергенний, пухнастий, дуже легкий, не лізе і не скочується. За рахунок спеціальної структури волокон синтетичний пух володіє відмінними теплозахисними характеристиками, повітропроникністю.

Хочете придбати пуховик якому мороз не страшний, тоді переходьте по посиланню!

При пошуку куртки з натурального пуху слід враховувати якість пошиття наповнювача. У неякісних моделях пух і пір'я починають вилазити з шару утеплювача назовні, що псує зовнішній вигляд одягу і викликає дискомфорт для тіла.

Верхній шар тканини пуховика повинен бути виконаний з вологостійкого матеріалу, наприклад поліестеру, який надійно захистить виріб від дощу та снігу. Підкладка в якісних куртках виготовлена ​​з міцних натуральних тканин (віскоза, бавовна).

У каталозі магазина Sun's House представлено багато моделей пуховиків, виконаних при використанні високоякісних сучасних наповнювачів на основі матеріалу «Hollowsoft», дзеркальної підкладки «Omni-Heat» та інших високотехнологічних новинок, які забезпечують максимальний комфорт при низьких температурах навколишнього середовища.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close