×
×
×

Що таке Hollowsoft?

Зміст статті:

Що таке Hollowsoft? - фотоНа сьогоднішній день настільки широкий вибір утеплювачів, що нерідко навіть досвідчений споживач плутається в термінах. У даній статті експерти Suns House розкажуть, в чому особливість Hollowsoft. Ви дізнаєтеся що представляє собою утеплювач Hollowsoft, в чому його особливості використання в різних кліматичних умовах.


Хочете купити чоловічу куртку на утеплювачі hollosoft, тоді переходьте за посиланням!

Даний утеплювач створений спеціально для кліматичних умов наближених до наших. У холодну половину року особливостями України є вітер і мороз. Саме завдяки різноманітій погоді і потреби в різних утеплювачах творці Hollowsoft виробляють такі види утеплювача: 80, 100, 150, 200, 300 г / м2.

Відмінним елементом Hollowsoft є «запаяна поверхня». Завдяки цьому виробники уникають міграції волокон. Через це матеріал можна стібати. Завдяки цим властивостям є можливість створювати візерунок на тканині.

Як Hollowsoft використовується при різних кліматичних умовах?

Почнемо:

✔️ Давайте розглянемо використання утеплювача Hollowsoft для демісезонних виробів

Hollowsoft створений з високотехнологічної сировини і не збільшує значно вага виробу, що досить важливо для сучасного верхнього одягу. За статистикою практично у кожного чоловіка є демісезонна куртка яка вистьобана або просто утеплена тонким утеплювачем Hollowsoft щільністю 80-100 г / м2. Ця модель має вигляд утепленого піджака або ділової куртки. Найпопулярнішою моделю з утеплювачем 100 г / м2 є легка стьобана куртка, в народі називається «стограммовка».

✔️ Далі розглянемо, як утеплювач Hollowsoft адаптований до морозів

На відміну від демісезонних виробів, в холодну пору утеплювач значно сильніше продувається. Отже, використовувати утеплювач для зимового одягу необхідно більш щільний і не продуваємий. Це означає що переплетення тканини верху має бути більш частим і щільним ніж в куртках, які призначені для міжсезоння.

Є два основні варіанти використання утеплювача:

  1. Перший варіант - це використовувати утеплювач 200, 300 г / м2.
  2. Другий варіант - це використання утеплювача в два шари. Для кращого збереження тепла рекомендується використовувати більш тонкий утеплювач в кілька шарів. Що дасть можливість збільшити не тільки обсяг утеплювача але, і збільшити кількість "запаяних поверхонь", наприклад 150 г / м2 і 80 г / м2.
Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close