×
×
×

Термолофт - це?

Зміст статті:

Термолофт - цеСьогодні існує величезна кількість сучасних матеріалів, які використовують в якості наповнювачів для ковдр, подушок, матраців і звичайно ж одягу. Їх асортимент регулярно розширюється, набуваючи нових властивостей і характеристики, забезпечуючи користувачам комфортні умови для сну і відпочинку.


Хочете придбати чоловічу куртку з сучасним утеплювачем Termoloft - тоді, переходьте за посиланням!

З розвитком інноваційних технологій на ринку з'явився абсолютно новий матеріал, який тут же отримав широке схвалення серед користувачів, мова йде про наповнювачі термолофт. Це інша якість сну, який буде сприяти здоров'ю і красі. Високі вимоги покупців спонукали виробників створити абсолютно інноваційний високотехнологічний матеріал, що володіє сильною антибактеріальним захистом, яка перевершує аналоги за якісними і іншим характеристикам.

Переваги утеплювача Термолофт

Термолофт - об'ємний штучний матеріал нетканого типу, який виготовляють з силіконізоване мікроволокна поліестерного типу. Наповнювач виходить об'ємним, приємним і м'яким на дотик, з невеликою вагою. У нього прекрасні параметри восстанавливаемости.

Головні переваги наповнювача термолофт полягають в наступному:

  • його можна використовувати в якості захисної прошарку;
  • він відрізняється високими показниками відновлюваності, причому навіть якщо його довелося багато разів прати;
  • підтримує відмінну циркуляцію повітря;
  • здатний підтримувати терморегуляцію на достатньому рівні;
  • його можна змішувати з натуральними волокнами, створюючи комбіновані варіанти;
  • не відрізняється сприйнятливістю до вологи;
  • має невелику вагу.

Термолофт володіє декількома головними відмінними рисами, завдяки яким він і став особливо затребуваним.

✔️ По-перше

особливість наповнювача термолофт полягає в підвищеному рівні підтримки гігієни і гипоаллергенности. Синтетичне волокно повністю виключає ймовірність появи всередині матеріалу цвілі, грибка, пилових кліщів.

✔️ По-друге

здатність пропускати повітря теж впливає на якість сну. Предмети з термолофта дуже легкі, практично невагомі. Вони м'які, еластичні, об'ємні і запросто беруть конфігурацію людського тіла. А це саме те, що потрібно для якісного відпочинку, сну.

✔️ По-третє

матеріал подарує приємні тактильні відчуття. Під час дотику до предмету з таким наповнювачем можна відчувати його шовковисту структуру, а також незвичайну м'якість, яка характерна для пухових виробів. Також матеріал володіє прекрасними теплозахисними характеристиками. Такі ковдри та інші речі будуть зберігати тепло майже на 40% краще, ніж всі відомі інші наповнювачі.

✔️ Крім того

незаперечною перевагою є тривалий термін експлуатації. Завдяки застосуванню іноваційних технологій і сучасного обладнання, виходить досягти максимальної міцності і стійкості до зношування. А догляд за виробами надзвичайно простий. Для прання підходить режим з температурою до 30 ° С. Також допускається дбайливий віджимання. Сушити покладається речі, розправляючи їх. Тоді вони будуть завжди виглядати як нові.

Основні різновиди матеріалу Термолофт

Термолофт є об'ємний матеріал, який розроблений спеціально для подушок, ковдр. Підходить для стьобаних речей. Він забезпечує максимальний рівень комфорту, в цьому плані він набагато краще, ніж інші наповнювачі. Відрізняється прекрасною стійкістю до води, добре витримує численні прання. Що стосується складу, то це на 100% поліефір, який представляє найтонші волокна. В ширину може бути від 160 м до 220 м, а по щільності є варіанти на 100 м, 150 м, 200 м і 300 г на квадратний метр. Серед особливостей виділяють легкість, м'якість, екологічність, збереження початкових форм.

Однак це не єдина різновиди термолофта. Також розроблено ще кілька типів даного матеріалу, які мають невеликі відмінні риси. Нижче представлені їх основні характеристики з описами.

✔️ Termoloft LUX

матеріал, який нагадує штучний аналог лебединого пуху. Termoloft LUX теж є представником сучасного наповнювача з мікроволокна. Він є штучним аналогом лебединого пуху. Матеріал є «дихаючим», об'ємним. Він прекрасно відновлюється після експлуатації. В ширину є моделі від 150 до 220 см. Щільність може бути 100, 150, 200 і 300 г на квадратний метр. Серед особливостей конкретної різновиди термолофта виділяють можливість прати його навіть при температурі в 60 ° С

✔️ Termoloft LITE

наповнювач, в якому після прання знищується максимальну кількість мікробів і кліщів. Володіє підвищеним рівнем вентиляції. Матеріал запросто можна прати при температурі 60 ° С, завдяки чому досягається максимальне знищення мікробів, пилових кліщів. Матеріал є об'ємним, відрізняється високою пластичністю. Щільність становить 100, 150, 200 і 300 г на квадратний метр. За складом цей різновид термолофта є повністю на 100% поліефіром.

✔️ Termoloft COMFORT

пружний і практичний матеріал, який ідеально підійде для наматрасников, стегнах виробів. Termoloft COMFORT - це ганчіркою із мікроволокна синтетичного походження, який виготовляється спеціально для наматрасников, комфортеров, стегнах речей. Він надзвичайно пружний, тому створює максимально комфортні умови. Відмінно тримає первісну форму, швидко відновлюється. Це високотехнологічний матеріал, який має підвищену стійкість до зношування. Щільність матеріалу може бути 300 і 400 г на квадратний метр. Є можливість сухого чищення: добре піддається такій обробці.

✔️ Termoloft MERINO і CAMEL

штучні наповнювачі з додаванням волокон натурального типу. Termoloft MERINO і CAMEL є абсолютно новий різновид термолофта. Їх відмітною особливістю є додавання натуральних волокон до складу штучного матеріалу, який можна використовувати як наповнювач. У першій різновиди використовується тонкорунна овеча шерсть (мериносова), а в другому - верблюжа. У комплексі з синтетичними мікроволокнами створюється незвичайний мікс, який ідеально підійде для виготовлення виробів класу преміум.

Отриманий матеріал має всі переваги натуральних наповнювачів вовняного типу і одночасно тими властивостями, які притаманні для мікроволокна. Обидва різновиди поєднують підвищений рівень теплового захисту і комфортабельність натуральних виробів і при цьому присутній м'якість, гігієнічність, гіпоалергенність штучних наповнювачів. Прати такі речі потрібно при температурі не більше 30 ° С. Матеріал складається на 85 або 70% із поліефіру, відповідно на 15 або 30% з вовни - верблюжої або мериносової.

✔️ Termoloft X-Static

штучний наповнювач, який містить срібні волокна. Termoloft X-Static є інноваційною різновид матеріалу. Цей варіант відрізняється вмістом в складі срібних волокон. Він розроблявся за участю вчених з Америки. До його складу додають чисте срібло. Це створює антибактеріальний захист, а також протидія пилових кліщів. Матеріал комфортний, зручний, має гарну теплозахистом. Його можна прати при температурі 30 ° С. Використовується як окремо, так і в якості доповнення до інших наповнювачів. У першому випадку створена різновид матеріалу Termoloft RELAX X-Static, на 90% складається з поліефіру, на 10% з нового матеріалу.

Де використовують термолофт?

Термолофт зазвичай задіюють як наповнювач для стегнах чохлів, подушок, матраців. Різновиди MERINO і CAMEL за рахунок наявності в складі натуральної вовни в якості доповнення прекрасно підтримують тепло. У типі матеріалу X-STATIC є срібні волокна, що підвищує гігієнічність виробів. Такий варіант прекрасно підійде для дітей, літніх людей та тих, хто має схильність до алергії в будь-якій формі.

Також подібний наповнювач ідеально підходить для виготовлення пастельних приладдя для готелів, лікарень. Термолофт активно використовують, щоб створювати невагомі і дуже теплі покривала і наматрацники, які будуть пом'якшувати поверхню, зігрівати, забезпечувати комфорт.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close