×
×
×

Особливості технології Omni-Heat для пошиття одягу

Зміст статті:

Особливості технології Omni-Heat для пошиття одягу - фотоЗ появою революційної технології Omni-Heat пошиття чоловічого одягу вийшло на кардинально новий рівень. Так звана «теплозберігаюча» або «фольгована» підкладка використовується для утеплення речей.

Розробка зобов'язана своїм світовим визнанням відомій компанії Columbia, яка впровадила її на ринок 9 років тому - в 2010 році. Брендом проводилося безліч презентацій в цьому напрямку. Якість технології в повній мірі було доведено.

Що таке Omni-Heat?


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Omni-Heat - революційна технологія в пошитті в верхнього одягу, головне завдання якої полягає в енергозбереженні, а саме це підкладка з наявністю безлічі сріблястих точок, що дозволяють відображати тепло, яке виходить від людини, залишаючи його всередині. В результаті чого ви зберігаєте тепла на 20% більше.


Принцип дії «розумної» терморегуляції Omni-Heat

Головне завдання представленої інновації полягає в енергозбереженні. Алюмінієва підкладка, виконана на базі технології, характеризується наявністю безліччю сріблястих точок. Вони дозволяють відбивати те тепло, яке виходить від тіла людини. В результаті воно не виходить назовні, утримуючись всередині речі. Деяка частка тепла пропускається до утеплювача для додаткового нагріву


Хочете придбати чоловічий верхній одяг з теплозберігаючою підкладкою Omni-Heat - тоді переходьте за посиланням!

Таку підкладку можна назвати фольгованою, а відбивні характеристики фольги відомі. При її наявності товщина утеплювача не має особливого значення - теплостійкість чоловічої зимової куртки забезпечується переважно відбиваючою підкладкою. Для отримання максимального ефекту важливо, щоб між нею і верхнім одягом був достатній повітряний прошарок. В іншому випадку тепло буде виходити крізь неї, створиться прямий теплообмін енергії.

Переваги викоритсання технології Omni-Heat

Чоловіча зимова куртка, яка має представлений різновид підкладки, в порівнянні з типовим пуховиком виграє відразу за кількома параметрами:

  • зберігає на 20% тепла більше;
  • перешкоджає перегріванню шляхом відведення надлишкового тепла і вологи;
  • тривалий час витримує сильні морози.

Останній пункт був вперше перевірений спортсменами, які змагалися на горі Монблан. Вони із захопленням підтвердили відповідність якості всім параметрам, яким повин відповідати зимовий верхній одяг.

Відгуки простих покупців про технології Omni-Heat не менше позитивні. Чоловіча куртка з такою підкладкою зробить свого власника максимально підготовленим до суворих морозів.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close