×
×
×

Тинсулейт це?

Зміст статті:

Тинсулейт це - фотоВражає різноманітність синтетичних матеріалів, які використовуються, як утеплювачі зимового одягу. Один виділяється із загального числа. Це тінсулейт. Йому віддають перевагу виробники зі світовими іменами. У чому ж полягає його привабливість?

Що таке наповнювач Tінсулейт (Thinsulate)?

Цей матеріал розроблявся, як утеплювач для космічних скафандрів. Поки не винайшли наповнювача, який би володів кращими теплоізоляційними властивостями. Він відмінно зберігає тепло людського тіла. Тому використовується для пошиття одягу для занять видами зимового спорту і туристичних походів в екстремальних умовах.


Хочете купити чоловічу куртку з наповнювачем Тінсулейт, тоді переходьте за посиланням!

У складі матеріалу поліефір має силіконову структуру. Кожна спіралька оточена прошарком повітря. Це і є причиною унікальних теплоізоляційних властивостей. Утеплювач тінсулейт використовується для пошиття дуже теплого одягу. У міжсезоння в одязі з нього може настати перегрів організму.

Переваги матеріалу

Видатні характеристики дозволили Тинсулейт зайняти лідируючі позиції в списку матеріалів, які використовують відомі бренди. У перелік переваг входять властивості матеріалу:

✔️ теплий і легкий;

✔️ еластичний;

✔️ безпечний;

✔️ вологостійкий;

✔️ повітропроникний;

✔️ невибагливий;

✔️ зносостійкий.

Вироби з Тинсулейт не продувається вітром. Вони легкі і зручні, не сковують рухів. Пуховики легко утримувати в ідеальному вигляді. Вони перуться навіть в домашніх умовах і швидко сохнуть, не втрачаючи форми.

Як прати куртки з таким наповнювачем?

Практичність - це якість, яка відрізняє наповнювач тінсулейт від інших видів. Чи не доведеться прати масивну куртку вручну. Одяг відмінно переносить прання у пральній машині. Дотримуйтесь лише деякі обмеження.

❗ Не можна прати виріб при температурі вище 35-40 градусів.

❗ Не встановлюйте режим віджиму більше 600 оборотів.

❗ Не використовуйте інтенсивні режими прання (краще вибрати «делікатний»).

Ви можете купувати курток світлих кольорів. Адже прати її можна дуже часто. Сушити виріб потрібно в теплому і сухому приміщенні без протягів.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close