×
×
×

Зимова куртка і шапка: як підібрати і поєднати такі речі?

Зміст статті:

Зимова куртка і шапка: як підібрати і поєднати такі речі? - фотоТепла зимова шапка повинна бути присутнім в гардеробі кожного чоловіка, щоб уберегти його від переохолодження і частих простудних захворювань. Виріб призначений для забезпечення тепла і комфорту, має бути практичним і зручним, простим в догляді. Однак багато представників сильної статі ігнорують цей аксесуар з різних причин і не бажають носити головний убір. У таких випадках варто допомогти їм правильно підібрати підходящу шапку під стиль чоловічої зимової куртки.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Під куртку можна підібрати будь-яку шапку, головне, щоб вона підходила до вашого типу обличчя і виконувала основну функцію - захист від холода. Колір шапки підбирається в залежності від дизайну верхнього одягу і може вигідно виділятися на її тлі і гармонійно доповнювати образ. Найпоширеніші кольори зимових головних уборів: чорний, сірий, темно-сірий, синій, коричневий. Найпопулярніші фасони шапок: шапка об'ємної в'язки, класична модель з відворотом або без, шапка-носок, хутряна об'ємна або вушанка.

Популярні фасони і кольори

При виборі чоловічої шапки під зимову чоловічу куртку з хутром слід звернути увагу на наступні моделі:

  • Класична модель з відворотом або без. Виготовляється з вовни, бавовни, синтетики, має круглу симетричну форму, щільно облягає голову. Вироби з відворотом краще захищають вуха від вітру і морозу.
  • Шапка об'ємної в'язки. Модель в стилі casual, досить тепла, підходить для щоденного використання, за винятком ділових зустрічей.
  • Шапка-носок. Головний убір витягнутої форми, іноді конусоподібної, користується популярністю серед молоді і модників. Модель може мати відворот, помпон. Шапка витягнутої форми добре поєднується зі спортивними куртками і пуховиками.
  • Об'ємна хутряна. За рахунок пухнастою фактури такі моделі відмінно виглядають на тлі гладкої поверхні куртки. Вироби дуже теплі і зручні в шкарпетці.
  • Вушанка. Аксесуари виготовляють з натурального і штучного хутра, застосовуючи вставки зі шкіри, текстилю, замші. Такі моделі виглядають дуже стильно, відносяться до найбільш теплим і комфортним головних уборів. Під класичні куртки дизайнери рекомендують вибирати вушанки із соболя або норки, для коротких курток в стилі casual - моделі з густим хутром. Об'ємні пуховики можна доповнити шкіряними або замшевими вушанка хутром всередину.
Хочете придбати зимову куртку, тоді переходьте по посиланню!

Колір шапки підбирається в залежності від дизайну верхнього одягу і може вигідно виділятися на її тлі і гармонійно доповнювати образ. Найпоширеніші кольори зимових головних уборів: чорний, сірий, темно-сірий, синій, коричневий.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close