×
×
×

Як правильно прати куртки і пуховики в домашніх умовах?

Зміст статті:

Прання курток і пуховиків в домашніх умовах - фотоЗимова куртка для чоловіків вимазалася на рукавах, в місцях біля кишень і на комірі? Це відбувається через тривале носіння. Є кілька можливостей, щоб повернути їй колишній вигляд. Ви можете прати пуховик дома або віддати його в хімчистку. Якщо ви вирішите самостійно привести одяг в порядок, доведеться враховувати особливості наповнювача, який використовував виробник.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ

1. Перед пранням, обов'язково ознайомтеся з етикеткою від виробника, так як там може бути зазначено, що прання заборонено і потрібна тільки хімчистка.
2. Якщо на виробі є розриви, їх необхідно зашити, щоб пуховик ще більше не пошкодився. Хутряні елементи і капюшон потрібно зняти.
3. Попередньо також рекомендуємо запрати найбільш забруднені місця: рукава, комір і внутрішню частину подолу. Жирові і потові плями добре видаляє рідина для миття посуду.
4. Обов'язково виверніть куртку або пуховик навиворіт. Прати найкраще спеціальним рідким засобом для прання верхнього одягу, максимальна температура води 30-40 градусів. На пральній машині вибирайте режим делікатного або ручного прання. Віджимання можна ставити максимальний.
5. Щоб пух рівномірно збивався на всіх етапах прання, закиньте в барабан разом з пуховиком 3-4 спеціальних м'яча для прання або для великого тенісу.
6. Якщо вирішили прати вручну, то добре виперіть куртку в тазу. Потім прополощіть її у великій кількості води. Використовуйте для цього ванну. Сильно не вичавлювати виріб, і не викручуйте його. Розкладіть його на горизонтальній поверхні. Дайте стекти.

Вибір засобу для прання виробів

Запитуючи у подруг: «як правильно прати пуховик в домашніх умовах», ви можете отримувати відповідь, що не можна цього робити. Все далеко не так. Запам'ятайте. Не можна прати зимові куртки звичайним порошком. Від нього може змінитися колір або з'явитися розводи.


Хочете придбати зимову чоловічу куртку або крутий пуховик, тоді переходьте по посиланню!

Виріб може втратити форму. На «ніжні» наповнювачі згубно впливає відбілювачі і ПАРи, які додаються в більшість порошків для кращого виведення бруду.

Виробники вказують на етикетці, яким засобом можна прати пуховик. Обов'язково звертайте увагу на такі «підказки».

Прання в машинці

Як прати чоловічі зимові куртки в пральній машині? Подруги можуть відмовляти вас. Але, якщо у виробі зашитий якісний синтетичний наповнювач (наприклад, холофан, тінсулейт або ізософт) швидше і легше випрати його в машинці. Для цього використовуються спеціальні засоби, делікатні режими прання і віджиму.

Ручне прання

Ви замислюєтеся над тим, як правильно прати пуховик в домашніх умовах вручну? Принципово не хочете використовувати машинку? Тоді вам доведеться запастися терпінням.
Використовуйте засіб, яке рекомендує виробник. Добре виперіть куртку в тазу. Потім прополощіть її у великій кількості води. Використовуйте для цього ванну. Сильно не вичавлювати виріб, і не викручуйте його. Розкладіть його на горизонтальній поверхні. Дайте стекти.
У процесі сушіння потрібно неодноразово промацувати пуховик на предмет грудочок, що утворилися. Їх всі потрібно розпушити.

Прання в хімчистці

Якщо ви не знаєте, як правильно прати куртку, краще віддати її в хімчистку. Не варто братися за прання пуховика в домашніх умовах, якщо наповнювачем служить натуральний пух, і ви не впевнені в тому, що зможете приділити багато часу тому, щоб розібрати всі грудочки, що утворилися. У хімчистку також краще віддати світлий пуховик.
Перед тим як зробити остаточний вибір за способом прання, уважно вивчіть етикетку. Якщо куртку можна прати в машинці, виробник обов'язково вкаже це.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close