×
×
×

Проект AERO

Коли кажуть, що ковдра чи одяг гріє – це метафора

Суть не в тому, щоб зігріти себе ззовні, необхідно лише зберегти тепло, яке наше тіло виділяє з надлишком.

Навіть у не активної людини,  внутрішнього тепла цілком достатньо для власного комфорту. Потрібно лише підібрати одяг з утеплювачем, який правильно збереже Вашу енергію.


Головна задача утеплювачів, зберегти тепло під одягом, в якому вони встановлюються, але далеко не всі з цим завданням можуть впоратись.


Дуже часто виробники використовують дешевий синтепон, що зовні, цілком переконливо, наповнює одяг.

При виготовленні синтепону поліестерні волокна укладаються паралельними шарами, шари скріплюються клеєм. Захисний бар'єр при цьому не утворюється і всередині синтепону, як у сітці, не затримується тепле повітря. Синтепон добре застосовувати у меблевому виробництві.

Людина тепліша за СОНЦЕ

Питома теплота Сонця після подолання 150 млн км простору, коли досягає Землі, стає менше, ніж теплова енергія, яку виділяє людське тіло.

Сонце гріє всіх однаково абсолютно безкоштовно. Питома кількість теплоти (енергія), яку виробляє сонце і досягає земної поверхні, виміряна і становить 67 Вт/1м3 від об'єму сонця чи 57 кКал/час.


Обсяг тіла людини (при вазі 70 кг) – близько 0,07 м3 при перерахунку енергії Сонця на об'єм тіла людини.

57ккал * 0,07 м3 = 3,99ккал / год
3,99 кКал/годину * 24ч = 95,76 кКал/добу


Об'єм тіла сонця того ж обсягу, що і людина, віддає 96 ккал тепла на добу.

Скільки ж тепла віддає власне людина?

Організм людини у стані спокою виробляє теплову енергію


  • 70 / 80 Вт у стані спокою;
  • 130/150 Вт під час середньої активності;
  • 200/300 Вт при великій активності.

Припустимо людина працює (рухається) 8 годин на добу та 16 годин відпочиває
При перерахунку 1 ккал/год = 1.163 Вт
Простий перерахунок показує, що тіло людини віддає близько 1995 ккал на добу.

Організм людини завжди виділяє тепло. Ми теплокровні – це основа існування та розвитку виду.

Нехитрий підрахунок показує, якщо ми активні 8 годин і 16 годин відпочиваємо, то наше тіло виділяє у простір на добу близько 1995 кКал, тоді як такий самий об'єм тіла Сонце доносить тепла до землі лише 96 кКал/добу


Ми виділяємо тепла у 20 разів більше
1995/96 = 20,78
чим такий самий обсяг тіла Сонця.


Вражаючий результат, чи не так!

Коли кажуть «одяг гріє» – це метафора. Суть не в тому, щоб зігріти себе коханого ззовні - потрібно лише зберегти власне тепло, яке наше тіло виділяє з надлишком.

Навіть у людини не активної внутрішнього тепла цілком достатньо для власного комфорту, потрібно лише підібрати одяг, який по-чесному зберігає вашу енергію.

проектAeroAERO

AERO – це технологія повітряних подушок, в них утримання нагрітого повітря відбувається за рахунок збирання в пакет численних ізольованих капсул - повітряних кишень.


Повітря – найкращий ізолятор


Найпростіший елемент збереження тепла це поодинока повітряна капсула, що більше відокремлених повітряних капсул (теплових кишень) містить энергопакет, то більше тепла збереже куртка.

А тепер про головне

Пакет AERO - це особливе компонування ідеального ефективного енергопакету утеплення.
Технічно AERO складається з трьох, інтегрально пов'язаних складових процесу.


  1. Утеплювачі
  2. Матеріал пакету
  3. Компонування пакета

Адекватне поєднання цих складових дозволяє отримати ідеальну повітряну подушку для будь-якого виду одягу максимально використовувати унікальні властивості найкращих матеріалів.

Утеплювачі

Технологія AERO застосовує найінноваційніший комфортний утеплювач. У такому утеплювачі найтонші силіконові волокна спушуються в ультрам'який мус із укладанням та спайкою ниток за унікальним нано-алгоритмом.

У сучасному виробництві доступні матеріали перевірених світових виробників. Isosoft®, Thinsulate®, Hollowfiber®, Termoloft®, Hollowsoft® та ін.

Здебільшого вони відповідають завданням проекту AERO і чудово виконують свої призначення підтримуючи критерії якості AERO.

Основні технічні параметри утеплювачів AERO:


  • теплопровідність не більше 0,012 Вт/м0С
  • товщина волокон не більше 15 мКм
  • повітряна (теплова) кишеня 500 мКм
  • питома вміст повітряних кишень 8*103 прим/см3, тобто близько 8000 теплових капсул в 1 см3

Матеріал пакету, тканина

У проекті AERO утеплювачі поміщаються в пакет з максимальним збереженням їх унікальних експлуатаційних властивостей. Для пакету підбираються тканини, що надійно захищають від атмосферних вітроударів і разом з тим проникні для парообміну. Як правило, це мембранні тканини або тканини МЕМОРІ.

Мембранні тканини мають відмінну фізичну міцність, м'якше в носінні та пранні, повністю відповідають задачі проникності та парообміну AERO.

Тканини MEMORY із каландрованою (злегка оплавленою) поверхнею.
Каландрування матеріалу виконує спеціальний термопрес. Після обробки MEMORY набувають властивостей необхідних для застосування в проекті AERO. Інші матеріали для енергопакету AERO використовуються рідко.

Складання та компонування

Складання та компонування aeroЕнергопакет AERO компонується і вистібується за розробленою ⓒSun's House Engeneering формулою.
У результаті компонування подушок і складанні готового виробу максимально підтримуються унікальні властивості пружної одиничної повітряної камери. Вироби в цілому: пальто, куртка, плащ - перетворюються на дуже затишну, але справжнісіньку погодну фортецю.

Енергія людини надійно акумулюється у створених теплових кишенях. Разом вони працюють як потужний тепловий шлюз.

Енергопакет виробу повністю збергає тепло співставно з натуральним пухом і водночас позбавлений недоліків чистої органіки.


Sun's House Engenering
Проект AERO

Одяг, що дихає теплом

 

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close