×
×
×

Секрети догляду за зимовою курткою і пуховиком

Зміст статті:

Секрети догляду за зимовою курткою і пуховиком - фотоЧоловіча зимова куртка вимагає особливого догляду. При правильному догляді Ваша улюблена куртка прослужить не один рік. Якщо Ви шукаєте відповідь на питання: як доглядати за зимовим курткою, тоді Ви знаходитесь в потрібному місці.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1.Спочатку ознайомтеся з рекомендаціями по догляду, які знаходяться на бірці всередині виробу.
2.Якщо Ви промокли під дощем, куртку необхідно повністю просушити, так як не рекомендуємо зберігати мокру куртку в шафі, щоб вона не деформувалася і наповнювач не зіпсувати. Для цього рекомендуємо повісити куртку на трепмель і дати їй висохнути.
3.Якщо куртці необхідне прання, найкращим рішенням буде хімчистка. Якщо вирішили прати в домашніх умовах, рекомендуємо делікатне прання при температурі води не вище 40 градусів з використанням рідкого порошку.
4.Зберігати найкраще на плечиках в чохлі з тканини в чистому вигляді.

Як прати одяг?

Прання - це процес, який найбільше впливає на зовнішній вигляд виробу. «Ніжний» наповнювач може збитися в грудки. Тоді виріб втратить форму. Його теплоізоляційні можливості різко зменшаться.

Не можна прати в машинці куртки з пуховим наповнювачем. Не витримує частих прань і вироби з синтепоном всередині. Їх потрібно прати вручну, добре виполіскувати і не можна сильно віджимати. Наберіть в таз води. Додайте миючий засіб. Ретельно періть куртку, відтираючи особливо забруднені місця. Кілька разів прополощіть виріб у ванній. Трохи відіжміть і дайте залишилася воді стекти. Частого прання натуральний або не дуже якісний наповнювач не витримує.


Хочете придбати зимову куртку або пуховик, який можна прати, тоді переходьте по посиланню!

Є загальні поради для машинного прання зимових курток з якісних матеріалів (холлофайбер, ізософт, холлофан або тінсулейт).

Перед тим, як завантажувати барабан, обов'язково застебніть всі блискавки, кнопки і гачки на виробі. Виберіть делікатний режим прання. Температура води не повинна перевищувати 40 градусів. Інтенсивно віджимати пуховики теж не можна. Віддайте перевагу режиму в 600 оборотів.

Як сушити пуховики?

Правильний догляд за чоловічими зимовими куртками включає дбайливу сушку. Вироби з мембранних матеріалів не втрачають форму після прання. Їх можна сушити, повісивши на плічка в теплій кімнаті. До таких відносяться куртки, наповнювачем для яких служить тінсулейт, холофан і ізософт. Дотримуватися потрібно тільки одне правило. Не можна розташовувати поблизу пуховиа, що сохне обігрівальні прилади.

Натуральний або синтетичний пух, намокаючи, збивається в грудки. Усередині кожної комірки з'являється щільна кулька. Виріб можна сушити у вертикальному положенні. Покладіть куртку на пральну дошку і акуратно розпушіть кожну грудочку. Це дуже довге і клопітке заняття, але тільки так ви зможете привести пуховик в первісний стан. Повторювати процедуру потрібно багато разів у міру висихання куртки.

Як зберігати зимовий одяг?

Щоб пуховик не "злежався» за літо, його потрібно розвісити на плічках. Необхідно обернути його в чохол, який збереже виріб від попадання пилу і грибків. Особливо це стосується одягу з натуральним наповнювачем. Такий догляд за пуховиком дозволить зберегти його форму і зовнішній вигляд.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close