×
×
×

Як визначити свій розмір пальто?

Зміст статті:

Як визначити свій розмір пальтоКупуючи одяг, дуже важливо знати, як визначити свій розмір пальто. Зараз в мережі є навіть спеціальні калькулятори, які допоможуть вам підрахувати необхідні параметри. Але, запевняємо, в цьому немає нічого складного. Краще один раз зрозуміти, як підрахувати розміри і користуватися цим знанням в майбутньому. Адже у вас не завжди під рукою може виявитися подібний калькулятор. Будьте пильні, купуючи речі в інтернет-магазинах - не варто повністю покладатися на числові значення якоїсь однієї системи розмірів. У брендів можуть бути специфічні відмінності, тому краще шукати на сайті їх «рідну» розмірну сітку і вибирати те, що вам підходить найбільше по промірах.


 БЫСТРЫЙ ОТВЕТ 

Знаючи, як визначити свій розмір пальто, ви отримуєте можливість придбати саме ту річ, яка буде радувати вас і приносити задоволення кожен день під час носіння. Найлегший спосіб - це сантиметровою стрічкою виміряти свій обхват грудей і поділити результат на 2, так Ви дізнаєтеся свій розмір.

Найбільш популярні розмірні системи

В залежності від регіону випуску:

  • Європа
  • США
  • Великобританія
  • Росія
Хочете придбати пальто за розміром, тоді переходьте по посиланню!

Зверніть увагу, що принцип побудови розмірної системи всюди свій, тому не можна, знаючи, наприклад, свій розмір по українській системі, орієнтуватися на те ж число в європейській. Довжина, перш за все, залежить від фасону пальто. Тому, знаючи свій зріст і довжину одягу, уявіть, як вона буде виглядати (якщо написано, що дане пальто «до середини стегна» - відмінно, проте прикиньте як він насправді буде сидіти на вас). Один з основних параметрів для чоловіка - обхват грудей. Щоб дізнатися його, вам необхідна вимірювальна стрічка. Візьміть сантиметр і оберніть його навколо своєї грудної клітки по самим виступаючим точкам: лопатки, пахви і виступає частина грудей. Якщо цей промір буде підібраний неправильно, ви ризикуєте проходити у вузькому пальто, яке буде сковувати ваші рухи. Особливо, якщо ви надягнете під низ якийсь теплий светр. Тому, настійно рекомендуємо вам не тільки звертати увагу на кілька розмірних систем, які прописані в характеристиках речі, а й на параметр обхвату грудей (він завжди подається в сантиметрах).

Знаючи, як визначити свій розмір пальто, ви отримуєте можливість придбати саме ту річ, яка буде радувати вас і приносити задоволення кожен день під час носіння. Верхній одяг, як правило, купується не на один сезон, тому йдіть за своїм смаком, а не за модними тенденціями, які занадто часто змінюються. Одяг, перш за все, повинна подобатися вам і підкреслювати ваші достоїнства, приховуючи можливі недоліки. Орієнтуйтеся виключно на свої враження. Як визначити свій розмір пальто ви вже знаєте. Тому запрошуємо вас відвідати наш сайт зі зручним каталогом пропозицій по верхньому одягу і вибрати те, що вам до душі і по фігурі.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close