×
×
×

Як доглядати за Пальто?

Зміст статті:

як доглядати за пальтоТакий необхідний елемент гардеробу сучасного чоловіка, як пальто вимагає виконання щоденного догляду з метою збереження цілісності і належного зовнішнього вигляду виробу. Рекомендується щодня чистити пальто спеціальним липким валиком. Експерти інтернет-магазину Suns House, не радять носити такий верхній одяг, як пальто, щодня, неодмінно слід давати відпочинок, якщо ви хочете, щоб виріб прослужив вам не один рік і завжди виглядав як новий.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1. Щоб виріб не втратив форму, його треба вішати на широкий тремпель або зберігати в спеціальному чохлі з тканини.
2. Перед початком сезону або в кінці здавайте пальто в хімчистку або ж виперіть його вдома, тільки обов'язково ознайомтесь з етикеткою. Саме там будуть вказані рекомендації по догляду.
3. Періодично чистіть пальто спеціальною одежною щіткою, липкою ролик-щіткою або користуйтеся машинкою для видалення катишків.
4. Якщо пальто пом'яте, то його можна погладити. Починайте гладити з вивороту, далі кишені, рукава і плечі. Лицьову сторону вироби пропрасуйте через вологу марлю або тонку тканину.

Догляд за пальто не забере багато часу, якщо це робити регулярно, 5 - 7 хвилин в день продовжать життя виробу на багато років. Після того як відносили пальто протягом дня, завжди звільняйте кишені, щоб не розтягувати тканину, не носіть ключі в кишенях, це може зашкодити не тільки підкладку, а й зовнішню тканину, а її відновлення це вже складний процес. Найчастіше в крої пальто мінімальна кількість швів на зовнішній стороні, в основному це ціле сукно, яке елегантно облягає фігуру і створює естетичний, елегантний силует.

Догляд за пальто - основні правила від експертів Suns House

У разі, якщо ваше пальто намокло від дощу або від будь-якої іншої дії вологи, його неодмінно слід висушити, так як через підвищену вологість волокна втратять свій первинний вигляд і найгірше, якщо в тканині з'явиться грибок, який порушить цілісність кольору. Але і пересушувати тканину пальто не рекомендується, машинна сушка протипоказана. Це навіть написано на ярлику по догляду за виробом. Висока температура зробить волокна тканини сухими, і деформованими. Також не рекомендуємо сушити пальто на батареї або біля обігрівача, краще повісити його в добре провітрюваному, вентильованому і темному місці, так як на сонці виріб може вигоріти і втратити первісний колір, також можуть утворитися вигорілі локальні плями, які зафарбувати буде дуже складно.

Хочете купити  чоловічі пальто  котрі потребують мінімум догляду, тоді  - переходьте за посиланням!

Догляд за пальто, як і за будь-яким іншим верхнім одягом, може проводитися самостійно або за допомогою спеціальних організацій, чия діяльність спрямована на реанімування початкового стану речей. Після закінчення сезону, ми рекомендуємо обов'язково віддати пальто в хімчистку. Так як за час, який пальто провісить без використання, забруднення можуть настільки міцно вїстись в тканину, що вивести їх буде вже неможливо і доведеться попрощатися зі своїм улюбленим виробом. Зберігати пальто рекомендується в чохлі, в сухому приміщенні, періодично провітрюючи, щоб ніякі шкідники не змогли завестись у виробі.

Плями, що з'явилися на пальто, слід ліквідувати негайно, відразу це зробити буде набагато простіше, поки воно не висохли і не встигли закріпитися в волокнах вовняної тканини.

Підведемо підсумки, якщо Ваше пальто вам дороге і улюблене, не лінуйтеся виконувати елементарні правила по догляду і воно буде вам служити десятки років і збереже свій охайний первісний вигляд.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close