×
×
×

Який гарантійний термін на чоловіче пальто?

Зміст статті:

Гарантійний термін на чоловіче пальтоГарантійний термін на чоловіче пальто визначається відповідним законом, який захищає права споживачів. Звісно, знайти його абсолютно просто - він завжди доступний. Відповіді на ваші запитання ви зможете знайти там, а також зможете уточнити всі нюанси і, звичайно ж, скористатися ним як підмогою своїх слів. У питаннях обміну і повернення товару все, в принципі, більш і менш в курсі (нагадаємо, що це чотирнадцять днів з моменту придбання речі), а ось з питанням гарантійного терміну справи йдуть трохи складніше.

Давайте розглянемо основні положення з цього питання.

В цілому гарантійні умови для пальто нічим особливо не відрізняються від умов для іншого одягу. Однак ми розглянемо все ж їх більш детально і в контексті верхнього одягу. Зверніть увагу, що гарантійний термін на чоловіче пальто встановлюється за домовленістю обох сторін в момент укладення договору. Цей термін може встановлювати продавець і вказувати його, наприклад, у своєму інтернет-магазині. Якщо ж ви ніде не знайшли цю інформацію, тобто, продавець не вказав її, то закон говорить, що у вас є два роки на те, щоб пред'явити свої претензії.

Також ми хотіли б зробити акцент ще на одному положенні, яке багато, чомусь забувають або ж не знають про нього. Він безпосередньо стосується сезонного одягу або взуття. Тобто, безпосередньо стосується питання з пальто. Отже: на сезонний одяг встановлений гарантійний термін починає діяти від початку відповідного сезону. Чи не від дня придбання речі, а від дня, з якого починається відповідний сезон. Запам'ятайте цей важливий момент - саме їм ви зможете апелювати при разі потреби. Так, весняно-літній одяг відраховує свій термін від першого квітня, а осінньо-зимова - з першого жовтня.

Незалежно від того, коли ви придбали річ, гарантійний термін починається саме з цих чисел. Це справедливо як для одягу, так і для взуття. Єдине, що для взуття цей термін має ще й певний інтервал, тобто, кінцева дата гарантійного терміну так само фіксується законодавством України. Так, для літнього взуття це проміжок з п'ятнадцятого травня по п'ятнадцяте вересня, а для зимової - з п'ятнадцятого листопада по п'ятнадцяте березня. Гарантійний термін для весняно-осіннього взуття триває, власне, між цими двома частинами періоду. Дивно, але багато хто не в курсі цього моменту, хоча він міг би їм дуже стати в нагоді в деяких ситуаціях, коли споживачеві необхідно захистити свої права. Знання того яким є гарантійний термін на чоловіче пальто дозволить вам бути впевненим у своїх правах. Ну і, звичайно ж, це те, до чого ви безпосередньо можете звернутися, щоб відстояти свої права.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close