×
×
×

7 порад: як доглядати за чоловічим пальто?

Зміст статті:

Ставши власником чоловічого пальто в інтернет-магазині Sun s House, чоловік задається питанням, як же доглядати за чоловічим пальто. Що допоможе Вам виглядати дорого в очах оточуючих і підкреслить Ваш статус? Тільки, чисте і доглянуте чоловіче пальто або нове чоловіче пальто придбане в інтернет магазині Sun s House.


 БЫСТРЫЙ ОТВЕТ 

Найважливіше при догляді за пальто - це регулярність. Кожен день чистіть пальто від дрібного сміття, якщо воно промокло - просушіть на вішалці при кімнатній температурі. Раз в сезон здавайте в хімчистку. І Ваше пальто буде радувати вас ще не один сезон.

Як доглядати за чоловічим пальто, в яку погоду і як його носити, як чистити і як зберігати?

Пропонуємо вашій увазі наступну добірку - як доглядати за чоловічим пальто. 7 порад від експертів інтернет магазину Sun's House:

Порада №1 - Як прати чоловіче пальто?

Почнемо з того, чи можна прати чоловіче пальто в домашніх умовах або скористатися хімчисткою. Перше що потрібно зробити, це уважно вивчити ярлики на виробі. Саме там прописана вся інформація і варіанти догляду за чоловічим пальто. Найімовірніше, ви побачите там рекомендацію, не прати в пральній машині, а скористатися хімчисткою. Найбільшому забрудненню зазвичай схильний комір і манжети чоловічого пальто, тому що шкіряний покрив людини виділяє жир, який забруднює комір, а манжети зазвичай доторкаються до максимальної кількості поверхонь і збирають забруднення на себе. Ці забруднення найскладніші і відновити первісний вигляд чоловічого пальто без допомоги експертів вкрай складно. Sun's House, не рекомендує прати чоловіче пальто в домашніх умовах.

Хочете придбати пальто, яке вимагає мінімум догляду, тоді переходьте по посиланню!

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують здавати чоловіче пальто в хімчистку в кінці кожного сезону, навіть якщо воно візуально чисте. Саме тому ми подбали про наших клієнтів і пропонуємо послуги недорогий хімчистки - https://sunshouse.com.ua/himchistka-ot-fabriki.

Порада №2 - Як вивести кавові плями або інші плями з чоловічого пальто?

Якщо ви капнули кави на чоловіче пальто або поставили будь-яку іншу пляму на рідкій основі найоптимальніший варіант покладіть паперову серветку на пляму і притисніть, щоб основна волога вбралася. Sun's House, не рекомендує терти місце з плямою, тому що від тертя вовняна тканина чоловічого пальто спілінгується.

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують придбати піну-очищувач для усунення будь-яких видів плям по посиланню https://sunshouse.com.ua/product/a-04.

Порада №3 - Як очистити чоловіче пальто від пилу і ворсу?

Основним видом забруднення чоловічого пальто, є пил і ворс, які необхідно видаляти щодня. Цей тип забруднення легко можна усунути за допомогою липкого ролика або звичайного скотчу, а для запобігання повторного налипання рекомендуємо використовується антистатик.

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують придбати:

Валик липкий - https://sunshouse.com.ua/product/v-01

Скотч липкий - https://sunshouse.com.ua/product/s-01

Антистатик - https://sunshouse.com.ua/product/a-01

Порада №4 - Що робити, якщо в чоловічому пальто Ви потрапили під дощ або мокрий сніг?

Після дощу або снігу, мокре чоловіче пальто необхідно струсити, від вологи яка зібралася на вовняній тканині. Якщо чоловіче пальто повністю промокло, необхідно розкласти його на махровому рушнику, щоб зайва волога вбралася в рушник. Після цього, чоловіче пальто необхідно повісити на широкі плечі для верхнього одягу до повного висихання виробу. Sun's House, не рекомендує сушити пальто під прямими сонячними променями, над батареєю або поблизу інших нагрівальних приладів.

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують використовувати засіб захисту від води, бруду і снігу запобігаючий вбирання бруду в тканину виробу, який можна купити за посиланням - https://sunshouse.com.ua/product/a-03.

Порада №5 - Як носити чоловіче пальто щоб воно не втратило зовнішній вигляд?

Якщо Ви хочете, щоб чоловіче пальто зберегло первинний зовнішній вигляд, вид нового, чистого, доглянутого виробу, ми рекомендуємо не носити одне чоловіче пальто два і більше дні поспіль, щоб не заношувати виріб, і чоловіче пальто мало можливість отвесітист і відновитися.

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують зберігати чоловіче пальто на широких плечиках, що не малі і не великі, а ідеально підходять за розміром, щоб вони не деформували і зберегли свій зовнішній вигляд.

Порада №6 Як зберігати чоловіче пальто в період міжсезоння?

Дуже важливо правильно і в правильних умовах, зберігати чоловіче пальто в період міжсезоння. Не рекомендуємо зберігати чоловічі пальто в поліетиленових, не дихаючих пакетах, в тісній, не провітрюваній шафі, у відкритому для молі місці або при підвищеній вологості повітря.

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують зберігати чоловіче пальто в індивідуальному провітрюваному чохлі на блискавці, який можна купити за посиланням: https://sunshouse.com.ua/product/ch-02. Обов'язковою умовою є наявність в шафі засобу від молі, яке ми Вам рекомендуємо придбати за посиланням: https://sunshouse.com.ua/product/b-01.

Порада №7 Як видалити пілінг з чоловічого пальто?

Видалити пілінг або як кажуть народною мовою катишки з вовняної тканини чоловічого пальто досить легко, спеціальною машинкою для зняття пілінгу. Не рекомендуємо видаляти дрібні частинки з тканини, пальцями, тому що це не особливо допоможе і може пошкодити структуру тканини або потоншити її.

Експерти інтернет магазину Sun's House рекомендують скористатися послугами нашої хімчистки, ми надаємо опцію видалення пілінгу швидко і якісно - https://sunshouse.com.ua/himchistka-ot-fabriki.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close