×
×
×

Чи можна фарбувати пальто?

Коли улюблене пальто втратило свій колір через довгої носки, а так не хочеться зЧи можна фарбувати пальто ним розлучатися, виникає питання, чи можна фарбувати пальто.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Звичайно, можна, але краще надати це професіоналам і віддати в хімчистку, там підберуть найоптимальніший засіб для освіження кольору, у відповідності з усіма особливостями даного вироби, тканини. Якщо на пальто присутня в'язка або хутро, цей момент обов'язково враховується, щоб не пошкодити виріб.

Інший варіант - це фарбувати пальто самостійно в домашніх умовах. Для цього знадобиться фарба для одягу потрібного кольору, вода, оцет і, звичайно ж, гумова щітка, так як груба, ворсиста може пошкодити тканину і порушити цілісність ниток сукна. Найпростіше подарувати друге життя пальто темного кольору, такі як чорне або коричневе, з іншими квітами це буде проблематичніше, так як досить важко буде підібрати потрібний відтінок, не завжди йде повна відповідність того, що намальовано на упаковці і того, що насправді в флаконі з барвному речовиною.

Хочете придбати пальто, яке не втрачає колір, тоді переходьте по посиланню!

Чи можна фарбувати пальто самостійно, без витрат значних коштів, думаю так, тільки якщо це буде робитися акуратно і враховувати всі особливості пальтової тканини. Перед тим, як почати цей досить непростий процес, слід ретельно вивчити всю інформацію, наявну на ярлику пальто. Там вказується з якої тканини зшито виріб, найчастіше це шерсть, кашемір, твід або напіввовняної матеріал. Для такого виробу підійде звичайна фарба для вовни, яку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Далі слід дотримуватися всі дії зазначені в інструкції барвника, а для закріплення результату необхідно обробити виріб розчином 2% оцту.

Чи можна фарбувати пальто інших кольорів? У цьому питанні навіть хімчистки не завжди приймають таке замовлення, а навіть якщо і беруть ваше замовлення, то ніякої гарантії не дають, так як практично неможливо зафарбувати плями. Проблема полягає в тому, що фарба для одягу береться при температурі в 90 градусів, а для вовняних і напіввовняних тканин така температура є не те, що неприйнятною, а не допустимої, так як виріб просто сяде і вже не буде вам за розміром. Також, цілком можливо, що цей продукт частинами деформується, особливо якщо дизайн моделі має на увазі компоновку декількох тканин різного походження, наприклад, синтетика може взагалі не взяти потрібний колір і залишитися в незмінному стані.

Так що, шановні поціновувачі елегантності, купуючи таку чудову річ, подумайте, чи можна фарбувати пальто, якщо виникне така необхідність або ви просто придбаєте собі інше. А перш за все, варто просто дбайливо і акуратно відноситься до елементів власного гардеробу, щоб не вийшло так, що модель, яка так чудово вам підходила, так добре захищала від негоди, вже знята з виробництва.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close