×
×
×

Вибір виду чоловічого пальто з урахуванням особливостей фігури і загального стилю

1499 грн.

3495 грн.

3999 грн.

4399 грн.

1499 грн.

2985 грн.

1799 грн.

3495 грн.

1499 грн.

2248 грн.

Ще 20 товарів
Показати все

При покупці пальто, чоловікам необхідно звертати увагу не тільки на матеВибір виду чоловічого пальто з урахуванням особливостей фігури і загального стилю - фоторіали виробництва моделей та загальну якість одягу. Але і на те, наскільки фасон речей відповідає їх стилю і індивідуальних особливостей будови тіла. Розглянемо кілька основних правил, які дозволять вам вибрати чоловіче пальто швидко і правильно.

Основні рекомендації

Сучасні варіанти пальто настільки численні і різноманітні, що підібрати гарний і зручний верхній одяг зможе кожен бажаючий:

  • Тренчкот або тренч.

Йдеться про двобортні моделі, що мають кокетки на спині, коміри з лацканами і широкі пояси. Також в список характерних ознак входять внутрішні шліци (на підкладці) і кишені з клапанами.

Також, як наприклад, стьобана куртка, тренч - універсальний варіант для людини з будь-якою фігурою. При виборі враховуйте тільки свій зріст.

Короткі моделі (довжина на кілька см. нижче талії) створять відчуття непропорційності у високого чоловіка.

«Золотою серединою» для людей всіх комплектацій і з будь-яким зростом вважаються варіанти на кілька см. вище колін. До речі, їх ціна в Україні цілком доступна і невисока.

Довгі версії, що завершуються на середині литок або в області щиколотки, ідеально підійдуть молодим людям середньої комплектації і високого зросту;

  • Реглан

Такі пальто мають широкі рукави, але випускаються без плечових підкладок. Тому якщо у вас вузькі плечі, такий одяг не для вас. Порекомендувати реглани можна всім, хто шукає зручності: вони не сковоють рухів свого володаря і максимально комфортні в носінні. Як правило, з лівого боку присутні 5 гудзиків;

  • Одно- і двобортні пальто.

Зазвичай перші виконані в класичному стилі, а другі в напрямку «мілітарі».

На окрему увагу заслуговує дафлкот - однобортне пальто з прямим силуетом. Незважаючи на класичний фасон з довжиною в 3/4 і традиційний матеріал виробництва (шерсть), в моделях присутній капюшон. Якщо вам до душі класика, але ви також дбаєте про своє здоров'я, купуйте дафлкот.

Де зробити вдалу покупку?

Неважливо, чи хочете ви купити бушлат або тренчкот, кращі розцінки на верхній одяг завжди будуть від виробника. На офіційному сайті фабрики ви зможете замовити гарантовано якісні речі без посередницької націнки.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close