×
×
×

Чоловіче пальто як має сидіти?

Чоловіче пальто як має сидіти, або на які моменти варто звернути своюЧоловіче пальто як має сидіти - фото увагу при виборі моделі чоловічого пальто.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

При покупці нового чоловічого пальто пам'ятайте, що ця річ повинна бути багатофункціональною. Пальто має бути стильним і відмінно виглядати на Вас - так Ви зможете бути впевненими в своєму відмінному зовнішньому вигляді. Пальто має гріти Вас взимку і не промокати під час дощів. При поганій погоді гарне пальто не повинно втрачати свій зовнішній вигляд. Тому при покупці пальто необхідно звернути свою увагу на матеріал, з якого воно пошито. При виборі пальто також врахуйте свій спосіб життя - чи їздите Ви по місту на своїй машині або на громадському транспорті, чи часто перебуваєте на вулиці і т.д.

Чоловіче пальто повинно бути оптимальною для Вас довжини. Є короткі і довгі чоловічі пальто. Коротке чоловіче пальто доходить до середини сідниць або до низу. Довге чоловіче пальто може доходити до коліна і навіть до середини гомілки. Тут вже вибирати Вам. Але найголовніше, що Ви повинні пам'ятати - гарне пальто завжди закриває поперек і часто утеплено в області талії.

Хочете придбати чоловіче пальто з ідеальною посадкою, тоді переходьте по посиланню!

Чоловіче пальто як має сидіти на плечах? Якщо Ви вибираєте між моделлю, де плечі пальто трохи не дотягують і трохи перевищують ширину Ваших плечей, завжди вибирайте пальто більшого розміру. Так як часто під пальто чоловіки одягають піджаки, підплічники можуть збільшить ширину Ваших плечей на кілька сантиметрів. Тому ці кілька сантиметрів в запасі Вам не завадять. Під час примірки щільно зведіть руки перед собою і потім за спиною. Вам повинно бути зручно в такому положенні. Якщо ж пальто стягується занадто сильно, є ризик того, що при різкому русі шви не витримають і воно порветься. Рукав хорошого чоловічого пальто повинен доходити до середини Вашої долоні коли руки опущені вниз. Короткі рукави ніколи не надавали елегантності.

Сьогодні дуже модно носити приталені чоловічі пальто. На жаль, дуже часто трапляється так, що відповідне в плечах пальто може бути занадто широким в талії. В цьому випадку завжди робіть вибір на користь відповідного в плечах пальто. У талії пальто завжди можна вшити. Чоловіче пальто як має сидіти на грудях? Груди повинні повністю закриватися, а комір пальта - не випинатися вперед. Одягнувши пальто, зробіть глибокий вдих і подивіться, як пальто сидить на Вас в такому положенні. Якщо всі параметри дотримані, то Ви знайшли відмінну річ спеціально для Вас.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close