×
×
×

Чоловіче Пальто на Низький Зріст

Зміст статті:

Чоловіче пальто на низький зріст фотоПравильно підібрати чоловіче пальто на низький зріст - дуже важливе завдання, якщо Ви хочете, щоб обновка дійсно Вас виставляла у вигідному світлі.

Багато чоловіків комплексують з цього приводу, хоча в питанні вибору верхнього одягу невисокий зріст має багато переваг і лише кілька недоліків. Відкрию Вам секрет: для Вас все може виявитися набагато простіше, ніж для високих чоловіків. Як так? Та дуже просто. Єдине, що Вам потрібно дійсно врахувати, так це те, що Вам категорично не можна купувати довге пальто.


Хочете купити чоловіче пальто в клітинку на низький зріст, тоді переходите за посиланням

Довжина - теж поняття відносне. У класичному розумінні довге пальто закінчується на середині гомілки, але деякі чоловіки і виріб до коліна таким вважають. Так ось, якщо Вас природа не нагородила двометровим ростом, то найбільше, на що Ви можете розраховувати - вищезгаданий одяг до коліна. А найкраще взагалі взяти щось коротше.

Ви, звичайно ж, можете не послухати доброї поради і зробити по-своєму, купивши виріб до середини гомілки. Але ефект буде такий, ніби Ви наділи татовй одяг, який Вам сильно «на виріст».

Тепер перейдемо до конкретних моделей, на які Вам варто звернути увагу

По-перше, це бушлат. Він може бути зовсім коротким і закінчуватися трохи нижче пояса джинсів, або бути довшими (якщо це можна так назвати) і доходити до середини стегна. Це чудове двобортне пальто, яке виглядає виключно стильно завдяки двом рядам великих круглих гудзиків, помітно підкреслює лінії фігури і має щось схоже зі своїм родоначальником - військовою формою. Він добре буде виглядати і з брюками від костюма, і з джинсами. До речі, деякі моделі навіть пояс мають.

По-друге, дафлкот. Він довший бушлата - зазвичай закінчується трохи вище коліна або по коліно. Це улюблена річ студентів - воно зручне, стильне і підійде для різної погоди: що для суворої зими, що для відлиги. Дафлкот може бути як напівкласичним, так і напівспортивним, все залежить від конкретного виробу. У першому випадку його можна носити навіть з костюмом, а от у другому краще так не експериментувати і зупинитися на повсякденному одязі.

По-третє, класичне пальто до коліна. Якщо Ваша фігура не відрізняється особливою граціозністю і є помітна зайва вага, краще взяти однобортне, воно буде універсальним, якщо ж Ви - стрункий молодий чоловік, то можна і в двобортному покрасуватися. Писк моди цього сезону - двубортне класичне пальто в клітку або з декоративними елементами, що значно згладжує його строгість і консервативність і освіжає зовнішній вигляд.

У магазинах фабрики Sans House Ви зможете з легкістю підібрати прекрасне чоловіче пальто на низький зріст. Відвідайте їх вже зараз!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close