×
×
×

Чоловічий головний убір до пальто: як вибрати?

Чоловічий головний убір до пальто - фотоСтильний чоловічий головний убір до пальто - це основа вашого образу. Як вибрати чоловічий головний убір? Будь-який головний убір відразу притягує погляд до свого володаря. Якщо до його вибору поставитися недбало, є шанс зіпсувати весь свій образ. І хоча чоловікам зазвичай не властиво занадто сильно переживати про розбіжності колірної гами нової шапки з іншими предметами одягу, їм теж варто уважно підійти до покупки цієї важливої частини іміджу.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

В першу чергу, головний убір повинен захищати від холоду. Фасон головного убору обов'язково повинен підходити до овалу обличчя. За кольором найкраще підходять класичні кольори - чорний, сірий або коричневий. Якщо ви хочете вибрати більш яскраву модель, обов'язково подивіться, щоб вона відповідала вашій решті гардеробу. При цьому підбирайте відтінки, орієнтуючись на контрасти: до червоної шапки підійде чорна куртка, а до синьої - жовта.

Чоловічий головний убір до пальто і наші креативні поради щодо вибору головного убору:

  1. Пам'ятайте, що ви купуєте річ, яка повинна буде добре захищати вашу голову від холоду. Тому віддавайте перевагу теплим моделям.
  2. Фасон головного убору обов'язково повинен підходити до овалу обличчя. Наприклад, щільні в'язані шапки чудово виглядають на людях з правильною формою голови. Також їх можна носити чоловікам з високим лобом. А ось круглолицим більше підійдуть асиметричні напівприлягаючі головні убори. Занадто витягнуті або трикутні обличчя вигідно прикрасять хутряні шапки або класичні капелюхи.
  3. Звичайна чоловіча колірна гамма - сірі, коричневі і чорні кольори. Якщо ви хочете вибрати більш яскраву модель, обов'язково подивіться, щоб вона відповідала вашому іншому гардеробу. При цьому підбирайте відтінки, орієнтуючись на контрасти: до червоної шапки підійде чорна куртка, а до синьої - жовта.

Чоловічий головний убір до пальто (хутряні шапки) найкраще купувати в спеціалізованих магазинах. Так менше ймовірність напоротися на підробку. Важливо, щоб головний убір не заподіював вам дискомфорту. Занадто вузькі моделі можуть стати причиною мігрені, а вільні вкрай незручно носити.

Хочете придбати класичне пальто, тоді переходьте по посиланню!

Обов'язково підберіть відповідний шарф. При цьому нехай його колір буде на кілька тонів світліше або темніше шапки. Справжні стильні чоловічі предмети одягу стримані й акуратні. Це правило особливо стосується головних уборів. На них повинно бути мінімальна кількість аксесуарів і обробки.

В'язана шапка - універсальний варіант. Прості в'язані шапки підходять практично під будь-який зимовий наряд, а під чоловіче пальто «Sun`s House» ще більше. Особливим попитом користуються моделі, зв'язані своїми руками.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close