×
×
×

Як зав'язати шарф на чоловічому пальто - 7 способів

Зміст статті:

Шарф - вже давно не просто модний атрибут, але і надійний захист від холоду іЯк зав'язати шарф на пальто - фото морозу. Шарф чудово доповнює будь-який образ. Щоб чоловікові виглядати стильно і модно, потрібно знати, як зав'язати шарф на пальто.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Способів, як зав'язати шарф на пальто, дуже багато, фантазії в цьому питанні немає межі. Найпростіше скористатися одинарним вузлом. Для цього буде потрібно накинути шарф на шию, кінці повинні звисати попереду, причому один повинен бути коротше іншого. Довгий кінець перекиньте навколо шиї. Таким чином, можна швидко і легко зав'язати шарф, що заощадить вам час, але додасть вашому образу елегантності.


Топ 7 способів як зав'язати шарф на пальто

 1. Класичний вузол
  Якщо ви думаєте зав'язати шарф так, щоб він захищав вас від холоду і вітру, кілька разів оберніть його навколо шиї і зав'яжіть кінці спереду або сховайте їх під пальто.
   
 2. Паризький вузол
  Одним з найпопулярніших спосіб є паризький вузол. Просто складіть шарф навпіл, оберніть його навколо шиї, а вільні кінці шарфа протягніть в петлю. Такий спосіб додасть образу вишуканості, підійде для холодної і вітряної погоди.
   
 3. Дрейп
  Пальто
  з шарфом - це завжди стильно, зручно і красиво. Можна накинути шарф на шию, без зав'язування, щоб кінці шарфа лежали на грудях. Такий спосіб називається дрейп. Носити шарф таким чином можна і з курткою, і з костюмом, і з пальто.
   
 4. Аскот-вузол
  Хочете додати образу кокетливості і романтичності, тоді скористайтеся аскот-вузлом. Для цього способу підходить хустка квадратної форми, краще шовкова. Складіть шарф трикутником, оберніть навколо шиї кінцями назад, потім ще раз, щоб кінці дивилися вперед і зав'яжіть бант.

  Затяжний вузол
 5. Дуже популярним є затяжний вузол. Для цього необхідно скласти шарф смужкою, загнув при цьому кінці з двох сторін, потім обернути правий кінець шарфа навколо лівого, протягнути кінець шарфа крізь вузол і вирівняти його, щоб вузол був посередині.
   
 6. Вузол «під пальто»
  Додати яскравість своїм образом ви можете за допомогою вузла «під пальто». Для такого типу вузла вам підійде будь-який кашеміровий або вовняний шарф, бажано довгий. Поверніть шарф навпіл, оберніть навколо шиї, сховайте кінці шарфа під куртку або пальто.
   
 7. Хрест на хрест
  Ще можна укласти шарф хрест-навхрест на грудях, особливо добре виглядає в'язаний шарф або ж шарф з бавовни.

Способів, як зав'язати шарф на пальто, дуже багато, вашої фантазії в цьому питанні немає межі. Тому можете сміливо експериментувати, використовувати різні шарфи, і пам'ятайте, що в моді цього сезону - багатошаровість. А один і той же спосіб буде виглядати по-різному. Багато що залежить від матеріалу аксесуара, його довжини і розміру.

Користуватися шарфом повинен вміти кожен модник, тому, чим більше спосіб зав'язування шарфів в вашому арсеналі, тим краще. Таким чином, можна придумувати унікальні образи кожен день, показуючи свій хороший смак і вміння імпровізувати.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close