×
×
×

Яке взуття одягнути чоловікові під пальто? рекомендації стилістів

Зміст статті:

Яке взуття одягати чоловікові під пальтоЧоловіче пальто є універсальним варіантом верхнього одягу для демісезонної і холодної пори року. Щоб виглядати стильно, недостатньо вибрати ідеально сівшу модель тренчкота або честерфілда, важливо підібрати правильні аксесуари та взуття.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Щоб завжди безпомилково визначати, чи підійдуть черевики або туфлі до пальто, потрібно запам'ятати 2 правила:
1. Коротке пальто повинно поєднуватися з туфлями, а довге - з черевиками;
2. Якщо на моделі накладні кишені, пояс аб еполети, то з ним можна носити неформальні види взуття, наприклад, кросівки і напівспортивні черевики.

Види чоловічого взуття під пальто

З огляду на сучасні тенденції, не виникає питань про те, яке взуття підходить під чоловіче пальто, адже можна носити абсолютно всі моделі, включаючи спортивні варіанти.


Хочете придбати пальто для справжніх чоловіків, переходьте за посиланням!

Завдяки демократичності моди сьогодні з пальто можна поєднувати навіть кросівки і кеди. Цей прийом підходить юним хлопцям або молодим чоловікам, які дотримуються неформального або спортивного стилю в одязі.

Якщо вас цікавить, яке взуття носити під чоловіче пальто в офіційному стилі, то слід звернути увагу на такі моделі:

 • Оксфорди
 • Монки
 • Броги
 • Дербі
 • Лофери

Всі представлені моделі можна носити в демісезоння. У більш холодну пору року, потрібно вибирати челсі або інші черевики в стилі класика.

Слід пам'ятати, що довге пальто (нижче коліна) не носять з туфлями. Це варіант на холодний сезон, який комбінується тільки з черевиками.

Як вибрати взуття в залежності від моделі пальто

Існує кілька основних різновидів чоловічого пальто:

 1. Класика
 2. Тренчкот
 3. Честерфілд
 4. Ольстер
 5. Поло
 6. Коверт

Щоб підібрати взуття під чоловіче пальто класичного крою, необхідно звернути увагу на всі моделі традиційних чоловічих туфель.

З тренчкотом поєднуються варіанти в спортивному і напів спортивному стилі, це найкраща компанія для Оксфордів, а також кросівок і кедів.

Якщо ви роздумуєте, яке взуття вибрати під чоловіче тепле пальто з вовни або твіду, наприклад, поло або Ольстер, то слід звернути увагу на челсі, а також класичні черевики. Не обов'язково вибирати чорний колір взуття, класичний коричневий, рудий і навіть відтінки бордо відмінно підійдуть сірим, синім і деяким чорним моделям.

Роздумуючи, з яким взуттям носити чоловіче пальто ультра класичного і строгого крою, наприклад, моделі Честерфілд або Коверт, то в цьому випадку рекомендується вибирати класичні туфлі або черевики, наприклад, Оксфорд або дербі.

Правила вибору взуття під пальто

Щоб завжди безпомилково визначати, чи підійдуть черевики або туфлі до пальто, потрібно запам'ятати правила:

 • Коротке пальто поєднується з туфлями, а довге - з черевиками;
 • Якщо на моделі є накладні кишені, пояс, еполети, то з ним можна носити неформальні види взуття, наприклад, кросівки і напівспортивні черевики;
 • Пальто з стриманим кроєм поєднується виключно з класичними туфлями або черевиками;
 • Чорне класичне і стримане пальто можна носити тільки з чорним взуттям.
 • Сіре, синє або коричневе пальто має більш широкий вибір кольорів туфель або черевиків.

Аксесуари підбираються залежно від кольору і стилістики взуття. Наприклад, ремінь на брюках і сумка повинні збігатися за кольором з туфлями або черевиками, особливо, в разі суворого дрес-коду. Якщо ви віддаєте перевагу кежуал стилю, то таких формальностей можна не дотримуватися.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close