×
×
×

Чи може чоловіча куртка застібатися на ліву сторону?

Зміст статті:

Традиційно вважається, що чоловічі куртки застібаються на праву сторону, а жіночі - на ліву. У моделях стилю унісекс тільки таким чином і можна визначити, кому купувати куртку - чоловікові або жінці. Однак в європейських і американських магазинах гудзики з лівого боку на чоловічий куртці - це не рідкість, оскільки виробники давно не ділять моделі таким чином. Так що не варто думати, що виріб потрапив в чоловічій відділ помилково - все нормально і правильно. Існує кілька теорій, з чим це пов'язано.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Традиційно вважається, що чоловічі куртки застібаються на праву сторону, а жіночі - на ліву. Однак в європейських і американських магазинах гудзики з лівого боку на чоловічий куртці - це не рідкість, оскільки виробники давно не ділять моделі таким чином.

Гендерна рівність чи відмову від традицій

Чи може чоловіча куртка застібатися на ліву сторону - фотоЧіткого пояснення, чому сьогодні чоловічі куртки можуть застібатися на ліву сторону, а жіночі - на праву, немає. Але є дві основні теорії.


Хочете купити чоловічу куртку яка виділить Вас із загальної маси, тоді переходьте по посиланню!

  1. Деякі пов'язують це з боротьбою за рівні права у чоловіків і жінок: вважається, що не повинно бути поділу речей за ознакою статі, а значить, застібки можуть бути на будь-яку сторону. Втім, багато хто пов'язує це якраз з модою на речі стилю унісекс, яка не проходить вже кілька десятиліть: якщо носити їх можуть представники і сильного, і слабкої статі, то навіщо стежити за тим, з якого боку застібка?
  2. Друге пояснення пов'язано з тим, що гудзики з лівого боку на чоловічий куртці з'явилися після того, як пішла в минуле традиція заводити прислугу. Вважається, що раніше на речах для чоловіків застібка робилася під праву руку, тому що вони частіше одягалися самі, в той час як жінок одягали служниці. І навіть коли замість гудзиків все частіше стали вшивати більш функціональні блискавки, традиція залишилася. Але в 21 столітті вона остаточно втратила актуальність, так що ця різниця між чоловічим і жіночим одягом просто відпало за непотрібністю.

Але незалежно від причин, які викликали таке явище, результат очевидний: сьогодні в чоловічому відділі європейських і американських брендів цілком можна зустріти куртки, які застібаються на "жіночу" сторону, здивувати цим покупця вже неможливо.

Де найкраще купувати куртку сучасному чоловікові?

Незалежно від того, чи потрібна чоловіча куртка з блискавкою з лівого боку або з правого, вона повинна бути стильною, красивою і функціональною, крім того, питання ціни також ніхто не відміняв. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент верхнього одягу для представників сильної статі, так що кожен чоловік зможе знайти щось, що доведеться йому до душі.

Ми здійснюємо доставку модних предметів гардероба по всій Україні з відправкою протягом одного дня. Жителям Києва доступний особливий сервіс - якщо вони не знають, яка чоловіча куртка з блискавкою з лівого боку їм потрібна, то можуть вибрати до шести виробів, які привезе кур'єр на виїзну примірку. Так їм буде значно простіше визначитися.

У будь-якому випадку гарантія від виробника становить 180 днів з моменту покупки, а обміняти або повернути річ, яка не підійшла, можна протягом 30 днів, процедура максимально спрощена. І ніякої передоплати - клієнт оплачує обрану їм річ ​​тільки після того, як отримає посилку.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close