×
×
×

Як прати пуховик? 11 кращих порад від Sun`s House

Як прати пуховикМінімум раз на рік, кожен власник пуховика задає собі питання, як повернути пуховик до первісного хрусткого вигляду. Експерти Sun's House підготували для вас ряд рекомендацій.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Найкращий метод, щоб повернути пуховик до первісного хрусткого стану - це хімчистка. Професіонали подбають про ваш вирібі і не зіпсують його. Решта порад як прати пуховик більш детально викладені в статті.

Як прати пуховик?

1. Пуховики бувають різні, пухові куртки або вовняні пухові пальто і перуться вони по-різному. Головне в питанні прання, уважно вивчити рекомендації на ярлику виробника, де вказані правила правильного догляду. Після вивчення інформації на ярлику, сміливо вибирайте самий комфортний і ефективний метод прання. Наприклад, якщо на ярлику вказана інформація про заборону вологої чистки, то це означає, що тільки сухе прання рекомендоване для такого типу верхнього одягу.

Хочете придбати пуховик, тоді переходьте по посиланню!

2. Для прання виробів краще не використовувати звичайні порошки, тому що можливі виникнення розводів після висихання. Sun`s House рекомендує використовувати спеціальні засоби для прання або спеціальний рідкий порошок.

3. Якщо на вашому пуховику з'явилися невеликі забруднення, але Ви не плануєте прати його цілком, Sun`s House рекомендує придбати піну очищувач, за посиланням.

4. Якщо рекомендації на ярлику пуховика дозволяють застосовувати вологе прання, можна використовувати рідкий засіб для виведення плям. Нанесіть його на пляму, почекайте, чи не змивайте, як зазначено в інструкції виробника, далі прополощіть пуховик в холодній воді.

5. Перед пранням пуховика в пральній машині рекомендуємо знімати всі знімні елементи, щоб не пошкодити пуховик і барабан пральної машини.

6. Якщо у вашому пуховику є знімний хутряний комір або хутряні елементи, рекомендуємо їх зняти, так як їм заборонено прання у пральній машині, це стосується як натурального, так і штучного хутра. Якщо ви, все-таки випрали пуховик з хутряними елементами, отстягніть хутряні елементи, розкладіть на рівній, сухій поверхні і розчешіть гребінцем з рідкими зубцями, дайте час висохнути.

7. Якщо ваш пуховик дуже забруднений, просто випрати його в пральній машині буде недостатньо. Рекомендуємо використовувати рідкий засіб для виведення плям, для найбільш забруднених ділянок виробу. Зазвичай найбільш забрудненими місцями є манжети, кишені і комір. Нанесіть засіб для виведення плям, і виперіть пуховик в пральній машині на делікатному режимі. Якщо пуховик з вовняної тканини, замочувати пухове пальто не рекомендується, щоб не зіпсувати і не пошкодити утеплювач.

8. Основна проблема, з якою стикаються люди після прання пуховика в пральній машині, це те, що може збитися утеплювач і перестати гріти свого власника. Після прання з тенісними м'ячиками, утеплювач в пуховику збивається набагато менше. Для цього необхідно в барабан пральної машини, покласти 2-4 тенісних м'ячика.

9. Черговим важливим моментом є правильна сушка пуховика. Від правильного сушіння буде залежати, в якому стані буде утеплювач пуховика і наскільки добре він буде після цього гріти. Після прання розкладіть пуховик горизонтально, на махровий рушник і дайте йому стекти, далі повісьте його на плічика необхідного розміру, дайте відвиснути при кімнатній температурі до повного висихання. Після висихання, пуховик необхідно розпушити, струснути для рівномірного розподілу утеплювача всередині виробу.

10. Як зрозуміти, чи можна прати пуховик руками? Якщо в рекомендації виробника немає заборони на вологу чистку, то можна. Але чи є сенс? Адже пральна машина впорається в цим завданням і швидко і якісно.

11. Якщо виробник не забороняє прати пуховик в пральній машині, Sun`s House рекомендує віддати пуховик в руки професіоналів хімчистки. Спеціально для наших клієнтів у нас є послуга хімчистки, за посиланням.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close