×
×
×

Яка повинна бути довжина рукава чоловічого пальто?

Довжина рукава чоловічого пальто - фотоЕксперти Suns House розкажуть Вам в цій статті, якою повинна бути довжина рукава чоловічого пальто. Отже, ідеальне пальто не сковує рухів, в ньому ви себе почуваєте комфортно. Найкраще вибирати і приміряти пальто в тому одязі, який ви плануєте носити під ним.


Хочете купити чоловіче пальто з підходящою довжиною рукава, тоді - переходьте за посиланням!

Відповідне вам пальто повинно добре сидіти в лінії плеча - не створювати відчуття тісноти, але і не мати зайвого обсягу. Всупереч поширеному переконанню при примірці пальто не варто піднімати високо вгору руки, перевіряючи, наскільки сильно тканину буде сковувати рухи в спині або рукавах. Справа в тому, що пальто шиється з щільної тканини, і крій пальто не має на увазі спортивних рухів в повсякденному житті, отже, для створення найбільш вигідного силуету, пальто завужене в певних місцях і не дає свободи, як, наприклад, спортивна куртка.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Довжина рукава в пальто повинна бути однаковою з довжиною рукава вашого піджака або більше на 1-1,5 см. До основи великого пальця не повинно доходити 2 см. Чи підходить верхній чоловічий одяг в плечах, визначається точно так само, як і у випадку з піджаком - плечовий шов повинен лежати на розі плеча.

Чи підходить вам верхній чоловічий одяг в плечах визначається точно так само як і у випадках з піджаком - плечовий шов повинен лежати на розі плеча. Бажано в день примірки одягнути досить товсту річ, светр або кардиган, тому що якщо раптом в день щось тонше, рукав буде трохи довше, ніж потрібно, це в гіршому випадку доставить вам невелику незручність, а ось зайве короткі рукава виглядають смішно. Пройма повинна бути досить висока, щоб ви могли вільно рухати руками. Рукава для пальто з важких тканин повинні бути на сантиметр нижче основи долоні, якщо матеріал легший, то рукав повинен доходити до основи долоні.

Не слід забувати і про оптимальну довжину рукава - вона повинна досягати початку великого пальця або середини долоні. До речі, міряти чоловічі пальто потрібно на вашу звичайну повсякденний одяг.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close