×
×
×

Як визначити якість пальто при покупці?

Зміст статті:

Купівля по-справжньому якісного верхнього одягу - справа непроста. Наявність грубого Як визначити якість пальто при покупці? - фотобраку визначається відразу, проте деякі похибки виявляються виключно в процесі носіння виробу. Щоб уникнути жалю про витрачені кошти варто грамотно підходити до вибору пальто, попередньо вивчивши його особливості з урахуванням матеріалу виготовлення.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Щоб купити якісний виріб при покупці необхідно звернути увагу на: щільність тканини (вона не повинна світитися), який утеплювач використовується і його товщина, якість тканини і підкладки (не повинна розлазиться), якість пошиття (відсутність ниток, що стирчать і швів без нерівностей).

Показники, що визначають якість одягу

Дізнатися до покупки, чи відповідає верхній шерстяний одяг заявленим характеристикам, вийде за допомогою деяких рекомендацій. До покупки важливо перевірити:

  • достатня щільність тканини - якщо світло проходить крізь неї, такі моделі не варті уваги;
  • яка товщина утеплювача - самим зігріваючим буде гранично щільний: синтепоновий, наприклад;
  • якість виконання підкладки - її обробка повинна не мати нарікань: шви без нерівностей, відсутність стирання ниток;
  • належний загін - для Подолу він має дорівнювати мінімум 3 см, для рукавів - 2 см. Крім іншого, важливі симетричність і довжина останніх, що відноситься також до прорізів для гудзиків і кишень;
  • наявність водовідштовхувальних здібностей тканини - забезпечується вмістом ланоліну (вовняного воску). Однак варто враховувати, що він може викликати виникнення особливого запаху при намоканні пальто.

Хочете придбати якісне чоловіче пальто, тоді переходьте по посиланню!

Його поверхня передбачає відштовхування води, разом з тим володіючи здатністю вбирати пар. Не менш важливо, щоб матеріал був вітронепроникний. Пропускання холодного повітря говорить про низьку якість товару.

Якість в залежності від типу тканини

Вибір рекомендується робити з урахуванням типу його тканини і відповідної специфіки. Наприклад, чистошерстяний тип передбачає включення близько 10% домішок інших волокон для посилення блиску і кольорового відливу, тоді як в напіввовняному типі кількість чистої вовни варіюється в рамках 20-90%. Тут може бути задіяно від пари синтетичних складових до більшого їх числа, оскільки це робить вовняну тканину на порядок ізносостійкішою і міцнішою.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close