×
×
×

Як захистити пальто від молі?

Зміст статті:

На жаль, моль часто вибирає наші улюблені речі, тому важливо знати як захиститиЯк захистити пальто від молі? - фото пальто від молі. Ці комахи відмінно знають толк в вовняних пальто і речах, виготовлених з натуральних тканин. З одного боку, їх увагу до речей повинно лестити, адже, значить, речі дійсно з натуральних матеріалів, з іншого боку, це увагу загрожує неприємними наслідками для цих самих речей, так що все ж доводиться боротися. Для цього існують як спеціально розроблені засоби, так і народні методи, які наші з вами бабусі і дідусі відчули на власному досвіді і поспішили поділитися з нами.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1.Щоб максимально захистити пальто від молі рекомендуємо зберігати його в захисному чохлі. Це захистить не тільки від молі, а й від пилу;
2.Моль не любить яскраве світло і вважають за краще жити в темних і затишних місцях. Рекомендуємо раз в три місяці протирати полиці в шафі мильною ганчіркою. Це захистить від молі і від неприємних запахів;
3.Важливо перебирати речі в шафі, непотрібні викидайте, а решта досить струснути. Це обов'язкова профілактика виникнення молі;
4.Ще один метод профілактики, покласти в шафу невеликі марлеві мішечки, наповнені лавандою, полином, жасмином, тютюном або апельсиновими шкірками. Це ще один спосіб захисту, так як моль на дух не переносить цих запахів.
5.Загальнодоступний і простий варіант, це купити засіб від молі в будь-якому господарському магазині.


Крім конкретних засобів ви також можете скористатися більш прямолінійним підходом - ви можете скласти свої речі в спеціальні чохли для одягу (природно, варто підбирати ті варіанти, які будуть не по зубах наполегливим комахою). У чохлах ваші речі також будуть надійно укриті від пилу, яка неминуче накопичується в шафах на тих речах, що висять там тривалий термін.

Хочете придбати пальто за доступною ціною, тоді переходьте по посиланню!

Як захистити пальто від молі?

Щоб дізнатися як захистити пальто від молі, важливо переглянути різні методи, які вам запропонує Інтернет і вибрати той, що здається вам найбільш адекватним. Все пізнається на власному досвіді, так що можете не сумніватися в тому, що не всі із запропонованих дослідів будуть робочими на сто відсотків. Згодом ви розберетеся з тим, який метод є найбільш ефективним серед різних підходів, і успішно будете боротися з міллю. Так, наприклад, існують спеціальні засоби по боротьбі з міллю (всі ми пам'ятаємо цей запах нафталіну з старої шафи наших бабусь і дідусів, чи не так?). Також існують і інші, так звані «народні» методи боротьби зі шкідниками. Наприклад, багато підкладають бутони гвоздики в кишені речей. Важливо періодично замінювати бутони на свіжіші, щоб аромат гвоздики залишався насиченим.

Уникнути зустрічі з цими комахами досить складно, адже всім доводиться на теплу пору року складати свій верхній одяг у шафу. І навіть якщо раніше у вашій шафі не було помічено молі, її можна випадково принести в будинок з, наприклад, старими речами з дачі, які ви вирішили залишити в тій же шафі, де зберігаєте свій верхній одяг. Знаючи як захистити пальто від молі, ви зможете убезпечити свої речі від цих неприємних комах, які прагнуть позбавити нас наших улюблених речей. Не варто пускати справу на самоплив. Чим сильніше ви запустите цей момент, тим складніше буде вивести моль згодом. Так що рекомендуємо вам вже зараз знайти той засіб, який буде ефективним саме у вашому випадку.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close