×
×
×

Як вивести плями крові з пальто: рекомендації експертів

Зміст статті:

Як вивести плями крові з пальто - фотоЯк вивести плями крові з пальто, якщо у вас немає можливості здати його в хімчистку? У даній статті ми розберемося з цією проблемою. Такі плями варто прати як тільки ви їх виявили. Час тут відіграє абсолютно не на вашому боці. Перед тим, як мочити пальто, варто почистити його сухою щіткою, щоб прибрати зайву пил.

4 Найефективніших способа як вивести плями крові з пальто


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1. Свіжі плями від крові легко видаляються водою кімнатної температури. Замочіть річ мінімум на 30 хвилин, а потім виперіть.
2. Якщо ж це вже засохла кров, то можна обійтися сольовим або содовим розчином. Щоб приготувати розчин в один літр холодної води необхідно розчинити 2 столові ложки речовини і замочити в цьому розчині на 10 годин. Після такого замочування необхідно річ випрати.
3. Ще одними помічниками в видаленні старих плям крові є - гліцерин, перекис водню і нашатир. Для цього необхідно будь-яке з засобів нанести на ватний диск, обробити пляму і залишити на 30 хвилин. Після цього виріб необхідно випрати.
4. Для більш дбайливого видалення забруднень рекомендуємо використовувати крохмаль. Від вас буде потрібно лише ретельно натерти пляму з обох сторін на мокрий одяг. Через декілька хвилин слід видалити кашку і відправити одяг в пральну машину.

Також вам необхідно запам'ятати: прати або замочувати пальто необхідно в холодній воді. У гарячій воді кров тільки сильніше в'їсться в тканину. Як правило, доводиться або усередині застіривать, або замочувати річ. Для цього використовують різні засоби - від господарського мила до розчину солі або соди, крохмалю та чистого столового спирту (а у випадку з драповим пальто використовують навіть нашатирний спирт!). Природно, що в першу чергу рекомендується використовувати відповідні кошти. Зараз стільки різних нюансів в плані тканин і пошиття, що не завжди «народні» кошти справляються і мають адекватне вплив. До речі, щоб пляма не розповзалося по тканині, рекомендують обробляти його від країв до центру.

Якщо у вас немає досвіду виведення плям різними «народними» засобами, рекомендуємо вам в першу чергу скористатися господарським милом, адже, як правило, воно не робить руйнівної дії на тканини. При цьому обов'язково дотримуйтесь універсальним рекомендаціям (час, температура води і т.д), а також основним інструкцій і правил, що стосуються типу матеріалів вашої речі.


Хочете придбати наше чоловіче пальто з послугою хімчистки, тоді переходьте за посиланням!

Як видалити плями крові, що в'їлися, з пальто?

Видалення плям крові з верхнього одягу може бути непростим завданням, особливо якщо вони вже встигли в'їстись у тканину. Однак, не впадайте у відчай - є кілька простих і ефективних способів вирішення цієї проблеми.

  1. Використовуйте холодну воду. Негайно промийте пляму холодною водою і залиште на кілька хвилин. Потім обережно видавіть зайву воду і повторіть процедуру кілька разів.
  2. Використовуйте розчин перекису водню. Змішайте перекис водню із водою у співвідношенні 1:1. Нанесіть розчин на пляму та залиште на кілька хвилин. Потім ретельно промийте пляму холодною водою.
  3. Використовуйте спеціальний засіб для видалення плям. Існує безліч спеціальних засобів для видалення плям крові, які можна знайти у магазинах. Нанесіть засіб на пляму, залиште на кілька хвилин і ретельно промийте холодною водою.

Чим краще випрати плями крові?

Існує безліч способів відпрати плями крові з одягу, включаючи використання домашніх засобів та спеціальних засобів для прання. Деякі з найефективніших способів включають:

  1. Використовуйте холодну воду. Промийте пляму холодною водою і залиште на кілька хвилин. Потім обережно видавіть зайву воду і повторіть процедуру кілька разів.
  2. Використовуйте засіб для прання крові. У більшості магазинів можна знайти спеціальні засоби для відмирання плям крові. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці та використовуйте засіб відповідно до рекомендацій.
  3. Використовуйте соду та оцет. Змішайте соду та оцет у рівних пропорціях до отримання пасти. Нанесіть пасту на пляму від крові та залиште на 30 хвилин. Потім змийте холодною водою і повторіть, якщо потрібно. Не використовуйте гарячу воду, оскільки це може закріпити пляму на тканині.

Природно, якщо поруч з вами нікого немає, а діяти потрібно оперативно, то ви, звичайно ж, зробіть спробу знайти відповідь в Інтернеті. На ваш простий запит «Як вивести плями крові з пальто» пошукова система виведе безліч різних варіантів: відповідних і не дуже адекватних. Як розібратися в тому, які поради слушні, а які - марні? Для цього варто, в першу чергу, чітко розуміти свою проблему. Потрібно бути на сто відсотків упевненим в тому з яких матеріалів виготовлена ​​ваша річ, тому як різні засоби позбавлення від плям підходять до різних типів матеріалів. Неправильно підібране засіб може зіпсувати вашу річ остаточно. Щоб цього не сталося, уважно читайте склад тканини і рекомендації на бирці вашого пальто і тільки потім робіть що небудь.

Знаючи, як вивести плями крові з пальто, ви ніколи не потрапите в неприємну ситуацію і не зіпсуєте улюблену річ через негаразди. Сподіваємося, що наші поради прийдуть до вас на допомогу в найпотрібніший момент, але все ж бажаємо, щоб подібних неприємних ситуацій було менше.

FAQ:

Як видалити свіжі плями крові з пальто?

На свіжі плями крові треба негайно відреагувати. Для цього потрібно змочити м'яку тканину в холодній воді та ретельно протерти пляму до повного видалення крові. Не використовуйте гарячу воду, оскільки це може призвести до застигання крові.

Як вивести плями крові, що в'їлися, з пальто?

Якщо пляма вже в'їлася в тканину, спробуйте змішати одну частину 3% перекису водню з двома частинами води і нанести на пляму. Залишіть на 5-10 хвилин, потім ретельно промийте водою.

Як випрати плями крові з пальта, зробленого з натуральних тканин, наприклад, вовни чи кашеміру?

Для натуральних тканин використовуйте м'який шампунь та теплу воду. Не використовуйте гарячу воду і не тріть сильно пляму, оскільки це може призвести до пошкодження тканини.

Чи можна використовувати відбілюючий засіб для видалення плям крові?

Ні, відбілюючий засіб може пошкодити тканину та викликати знебарвлення. Використовуйте м'якіші методи для видалення плям крові з верхнього одягу.

Чи можна використовувати пральну машину для видалення плям крові з пальта?

Ні, не рекомендується прати пальто у пральній машині. Використовуйте м'якіші методи для видалення плям крові, оскільки прання в пральній машині може призвести до пошкодження тканини.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close