×
×
×

Як чистити пальто?

Як чистити пальто залежить від самої тканини і від характеру забруднення. Як чистити пальто - фотоНайпростіший і ефективний спосіб привести пальто в належний вигляд - віддати його в хімчистку, надати це професіоналам, там вже точно вирішать, як саме його чистити і що при цьому використовувати. Сучасні хімчистки пропонують повний спектр послуг своїм клієнтам.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1. Найефективніший і безпечний метод чистки пальто - це хімчистка.
2. У домашніх умовах чистку варто почати з прибирання дрібних частинок, для цього можна використовувати щітку для одягу, вологу тканину або липку стрічку.
3. Якщо ж Ви виявили на пальто жирні плями, вони легко видаляються за допомогою бензину і тальку. Акуратно протріть брудне місце ватним тампоном змоченим в бензині, потім присипте тальком, коли все підсохне, просто струсіть виріб.
4. Якщо Ви не змогли визначити походження плями на пальто, то для початку протріть брудне місце тканиною змоченою в мильному розчині і потім обробіть місце нашатирним спиртом.
5. Також пальто можна випрати в прохолодній воді (менше 30 градусів) з використанням рідкого порошку для вовняних виробів.

Як чистити пальто в домашніх умовах? Існує безліч порад і рекомендацій. Наприклад, існує помилка, що ні в якому разі не можна піддавати пальто машинному пранні. Якщо вміст вовни не перевищує 70 відсотків, то сміливо можна його відправляти в пристрій, що заощаджує час сучасної людини. Тільки врахуйте один момент, що віджимання не рекомендують, це не міф і експериментувати не варто. Володарі пальто з настільки дорогого матеріалу, як кашемір, також, можуть вдатися в домашніх умовах до машинного прання, тільки температура води не повинна перевищувати 30%, так як це натуральний матеріал, виготовлений з підшерстя кози гірської породи.

Хочете придбати пальто за вигідною ціною, тоді переходьте по посиланню!

Як чистити пальто залежить ще від роду походження плям і забруднень. Наприклад, жир найкраще виводиться за допомогою самого звичайного тальку. Присипавши забруднену ділянку, залишається ретельно його витерти, так як тальк прекрасно вбирає в себе жир, тим самим позбавляє від необхідності прати повністю верхній одяг. Найголовніше, чистити пляма від країв до середини, не даючи плямі поширитися на велику ділянку тканини.

Такий поширений вид забруднення, як засаленість, прекрасно виводиться за допомогою розчину нашатирного спирту і солі, змішаних в пропорційному співвідношенні 1 до 4. Намочений ділянку слід присипати сіллю і потерти грубою • тканиною, а закінчити процес перетворення допоможе жорстка щітка. Плями від вина, також, добре виводяться за допомогою солі, тільки на яскравих і вовняних тканинах цей метод застосовувати не рекомендується.

Виробники чистячих засобів регулярно представляють нам свої новинки по догляду за такою верхнім одягом, як пальто, але не варто свято вірити всій рекламі. Якщо ви все ж придбали засіб для чищення, краще протестуйте його на невеликій непомітній ділянці тканини, щоб не зіпсувати весь виріб.

Перед тим, як чистити пальто, уважно ознайомитеся з ярликом на виробі, там завжди надається інформація про зміст тканин і матеріалів, які використовувалися у виробництві, а виходячи з цієї інформації можна вибрати найкращий і самий щадний спосіб чистки. Драпове пальто для початку рекомендується повісити на плічки і вручну видалити все сміття, яке причепився до тканини. Освіжить колір і подарує нове життя такому пальто - відпарювання і поровая прасування.
Незалежно від тканини, біле пальто не рекомендується чистити частинами, рекомендується повністю його замочити в мильному розчині кімнатної температури, з метою недопущення появи ореолів від плям і зміни кольору виробу.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close