×
×
×

Чи боїться пальто молі?

Зміст статті:

Чи боїться чоловіче пальто молі? Відповідь проста і лаконічна, звичайно ж, боїться,Чи боїться пальто молі? - фото як будь-який виріб з натуральної тканини. Моль для вовняного, напівшерстяного і кашемірового пальто може бути смертельно згубною. Звичайно, якщо пальто синтетичне, то можна за нього не переживати і спокійно відправляти комору або гардеробну для зберігання в теплу пору року, коли воно не користується популярністю. Ну а якщо пальто натуральне і дуже вам дорого, не як пам'ять, а як незамінний одяг для холодної пори року, тоді варто потурбуватися про те, щоб убезпечити його від молі.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Так, звичайно ж боїться, якщо виріб з натуральної тканини, тому для того, щоб зберегти свою річ, потрібно подбати про умови зберігання. Найкраще зберігати пальто в захисному чохлі, 3 рази на місяць проводити прибирання в шафі, розмістити марлеві мішечки лаванди, тютюну, апельсинових кірок або купити будь-який засіб від молі в господарському магазині.

Що потрібно знати про моль

Як будь-який вовняне виріб пальто вимагає дбайливого зберігання і використання різних засобів проти паразитів подібного характеру. Повірте, навіть найкращий і якісний чохол для одягу не дасть 100% захисту від молі, помістіть в кишеню пальто ароматне засіб, це зайвим не буде. Так що рекомендується задуматися про більш ефективні методи. Вибираючи засіб від молі, перш за все, переконайтеся в його ефективності та нешкідливості для людського організму. Адже те, що вбиває комах, може принести шкоду і людині. Так що тактовність такого препарату повинна бути мінімальна. Тим більше, що хімічні речовини можуть завдати шкоди самому виробу.

Хочете придбати натуральне вовняне пальто, тоді переходьте по посиланню!

Про те, що в гардеробі завелася міль, часто виявляють занадто пізно, виявивши вже зіпсовану річ або літаючу метелика, після чого відразу ж починається перевірка стану всіх речей. Не всім відомо, що метелики не їдять одяг, наявність такої комахи свідчить про те, що десь в будинку є гніздо, з якого найближчим часом з'являться ненажерливі гусениці, якщо вже цього не сталося. Саме так вони і псують наш гардероб. Велика частина коштів, які представлені, як засоби від молі, не знищують гусениць, а просто ліквідують або відлякують вже дорослих особин, які особливу загрозу пальто не несуть. Від молі простіше оберігатися, уникати її появи, ніж згодом боротися з нею. Буде дуже неприємно виявити з настанням холодів, що вашим улюбленим пальто поласувала моль, після цього можна буде тільки побажати їй смачного, так як повернути йому колишній вигляд буде практично неможливо. Найнебезпечнішим для одягу є такий вид, як платтяна міль. Живе вона досить довго, а яйця відкладає на протязі всього свого життя. Самка формує свої гнізда всюди, де є кератин. Кератин - це білкова речовина, яка міститься в шерсті, так що сприятливим середовищем для розмноження може бути не тільки шуба і пальто, але навіть і ворс вовняного килима.

Засоби від молі, які можуть насправді допомогти, діляться на два види. Звичайно, не беремо до уваги народні методи, на зразок дрібки солі або тютюну. Самим згубним препаратом вважається нафталін, але, на жаль, його заборонили використовувати в засобах від молі, так як він є шкідливим і для людського організму. Зараз досить поширеним засобом є фумігаційних, воно прекрасно справляється зі своїм завданням в закритому просторі і діє досить тривалий час, але мінус такого препарату полягає в тому, що сам процес знищення займає надто багато часу. Також існують і аерозолі, які вбивають паразитів миттєво, але сама процедура обприскування повинно проводитися регулярно.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close