×
×
×

Довжина пальто чоловічого

Зміст статті:

Довжина пальто чоловічого про це ви сьогодні дізнаєтеся на офіційномДовжина пальто чоловічого - фотоу порталі столичної та якісної швейної фабрики чоловічих пальто Sun`s House. Чи є необхідність в пальто? C нашим кліматом, де взимку мріють про літо, а влітку про зиму, є досить таки тривалий період, іноді схожий на весну і осінь і який обов'язково не збігається з календарем. Звичайно, якщо вас зустрічають біля під'їзду з парасолькою і проводжають де стоїть поруч автомобіль, і біля офісу все повторюється, то костюм може бути одягом всесезонним.

В іншому випадку потрібно щось інше. Необхідний одяг міжсезоння, що повторює ваш стиль, раніше виражений костюмом. Як ви виглядаєте в пальто? Запитайте ваших жінок. Вони оперативно оцінять мужність вашого стилю. З іншого боку, - а що ще можна одягнути поверх красивого дорого костюму? Вітрівка або куртка, одягнена на костюм, поховає весь ваш вироблений стиль. Красиве пальто, навпаки, може заховати під собою навіть деяку недбалість в одязі.

Як підібрати пальто по довжині

Довжина пальто чоловічого ... Отже, пальто може бути по довжині нижче колін або скласти три чверті від повної довжини. У першому варіанті воно виглядає більш офіційно і солідно. З віком, чоловіки віддають перевагу саме такому суворому крою. Повна довжина також рекомендована чоловікам високого зросту, такий крій візуально трохи зменшує.

Пальто, в три чверті довжини, має велику популярність у молоді, які бажають виглядати максимально елегантно. Довжина його варіюється в залежності від конкретної моделі, і може бути від коліна до кишень на брюках. Тепер ви знаєте чому так важлива довжина пальто чоловічого.

За кроєм

Крій - питання стратегічне. Що краще - однобортний або двобортний «армійський»? Останній більш суворий в носінні і не передбачає ходіння в розхристаному вигляді. Таке пальто зазвичай вибирається на додаток до однобортного, оскільки цей стиль підданий коливанням моди і обмежений місцем застосування.

Якщо це буде у вас єдине пальто на довгий час, зупиніть вибір на однобортному крої. Однобортне пальто в своїй багатофункціональності, дозволяє його носити, в тому числі, - розстебнуте.

Для лацканів не існують будь-які певні правила у виборі форми. Це справа вашого смаку, відзначте собі тільки наступне, - маючи широкі плечі необхідно вибирати більш широкі лацкани, при вузьких плечах - вузькі.

Наявність або відсутність пояса враховується тільки особливостями фігури. При наявному животі, немає сенсу його ще підкреслювати поясом.

Детальніше про вибір фасону чоловічого пальто можна прочитати в окремій статті на офіційному порталі столичної та якісної швейної фабрики чоловічих пальт "Sun`s House".

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close