×
×
×

Як дізнатися свій розмір пальто? Поради від експертів

Якщо ви ставите питанням «як дізнатися свій розмір пальто», значить, ця статтяЯк дізнатися свій розмір пальто: поради від експертів - фото для вас. Нижче ми розберемо основні чинники, які так чи інакше впливають на розмір пальто. Так, щоб зрозуміти, як дізнатися свій розмір пальто і вибрати те, що вам потрібно, зверніть увагу на кілька основних моментів:

  • різні системи розмірів
  •  фасон
  •  бренд  власн
  •  особливості верхнього одягу.

Чоловічі розміри верхнього одягу підкоряються тим же законам, що і жіночі, проте, природно, мають велику кількість промірів.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1. Необхідно поміряти свої параметри: обхват грудей, обхват талії, довжинУ рукава. Підібрати по розмірній сітці виробника потрібний розмір, виходячи з параметрів.
2. Перегляньте свої речі, і визначте по етикетці розмір який зазвичай носите. Існує кілька систем розмірів. Всі великі регіони мають свою систему значень. Найпоширенішими є: Європа, Великобританія і США. Зараз на речах часто пишуть розмір за кількома системами. Перегляньте свої речі і визначте ту систему, яка коректніше інших вказує ваш розмір. Надалі керуйтеся саме нею.

Також дуже важливо визначитися зі стилем вашого майбутнього пальто. Адже від крою і типу фасону буде залежати те, як пальто буде сидіти на вас. Так, якщо пальто пошито з напуском, вільним, то, навіть якщо ви візьмете собі найменший розмір, воно все одно не буде приталеним для вас (а якщо і буде, то його вигляд буде вже не той). Якщо ви підбираєте собі розмір пальто, керуючись таблицею з прописаними в сантиметрах параметрами, пам'ятайте, що потрібно розраховувати ще й на те, що ви надягнете якийсь одяг під пальто! Здавалося б, це очевидно, проте, багато хто припускає цю помилку. Звичайно ж, нам хочеться, щоб одяг сиділа як «влита», проте потрібно розуміти, що верхній одяг це, перш за все, ваша захист від негоди. Так що не забувайте, що під пальто часто потрібно буде одягати теплі светри. Якщо ж сезон вдасться досить теплий, то вам, навпаки, потрібно буде пальто, яке буде добре виглядати, будучи надітим всього лише на якусь футболку. Тому важливо підбирати таку верхній одяг, яка буде вам до лиця і вид якої не буде прямо залежати від того, що під нею.

Хочете придбати пальто за розміром, тоді переходьте по посиланню!

Важливо мати на увазі, що одяг різних брендів може відрізнятися між собою за розмірами. Не зайвим буде перевірити розміри ваших попередніх речей від бренду, у якого ви маєте намір купувати пальто. Звірте зазначені параметри з дійсністю. Тепер же, коли ви в курсі як дізнатися свій розмір пальто, рекомендуємо відвідати наш сайт зі зручним каталогом і вбудованими фільтрами, щоб знайти ту хустку, що «сяде» на вас просто ідеально і підкреслить всі достоїнства вашої фігури, приховавши при цьому можливі недоліки.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close