×
×
×

Матеріали для пошиття чоловічих пальто на фабриці Sun's House

Зміст статті:

Матеріали для пошиття чоловічих пальто на фабриці Sun's House - фотоДля пошиття чоловічих пальто зазвичай використовують різні матеріали і тканини. Вибір сировини залежить від сезонності. Всі існуючі матеріали можна умовно розділити на дві основні категорії: демісезонні і сезонні. Для пошиття верхнього одягу для осені та весни використовуються більш легкі тканини. Сировиною для виготовлення зимових предметів гардероба завжди виступають тільки щільні, теплі тканини, надійно захищачі від вітру.

Матеріали, використовувані для пошиття чоловічого пальто

Чоловіче пальто, яке відмінно підійде для суворих морозів, шиється з стовідсоткової вовни. Цей натуральний матеріал можна замінити кашеміром. Гарною якісті  характеризуються предмети верхнього одягу, виготовлені з комбінованого матеріалу, який складається з суміші вовни і кашеміру. При цьому пропорції можуть бути різними.

Якщо ви шукайте чоловіче пальто з якісних матеріалів - переходите по посиланню!

Які матеріали використовує фабрика Sun's House для пошиття якісного чоловічого пальто?

Компанія використовує виключно якісні тканини, фурнітуру. Для пошиття пальто майстри фабрики задіюють добротну шерсть в якості матеріалу верху. Це австралійський або новозеландський меринос. Деякі моделі виготовляються з сукна, твіду. При цьому основна натуральна тканина часто комбінується синтетичними волокнами:

  • поліамід;
  • поліестер;
  • віскоза.

Кожне чоловіче пальто має надійну і міцну підкладку, яка практично не відчувається. Як утеплювач для зимових предметів гардероба використовується Slimtex, термовелюр, синтепон, фліс, шубний ватин, Hollosoft.

Фабрика Sun's House одночасно використовує шерстяний і штучний утеплювач, так як було виявлено, що сировина однаковою щільності разом добре зберігає тепло. Поєднання вовни, твіду, сукна і целюлози (синтепону) або вовняного верху і синтетичного утеплювача, зігріє в сильні морози. Завдяки надійності виробу можна носити витончене чоловіче пальто від марки Sun's House навіть при дуже низьких температурах. Варто відзначити, що майстри використовують для виготовлення зимового і демісезонного одягу тільки якісну фурнітуру.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close