×
×
×

Чим чоловіча куртка відрізняється від жіночої?

Зміст статті:

Чим чоловіча куртка відрізняється від жіночої?Сучасні модні тенденції багатьом здаються непередбачуваними, зовнішній вигляд чоловічого верхнього одягу часто ставить людей в скрутне становище. Так нерідко жіночі куртки схожі на чоловічі, тому варто розібратися, чим же саме чоловіча куртка відрізняється від жіночої. Якщо раніше верхній чоловічий одяг мав легко впізнавані відмінності, то сьогодні все змінилося.


Хочете купити куртку для справжніх чоловіків, тоді переходьте за посиланням!

Дизайнери та стилісти модних будинків не намагаються дотримуватися особливих правил при розробці жіночого та чоловічого одягу. Не варто забувати про таку категорію одягу, як унісекс, яку можуть одягати, як жінки, так і чоловіки.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Можна виділити три основні відмінності чоловічої куртки від жіночої:
1. Колір - чоловічі тони більш брутальні і приглушені;
2. Крій - в чоловічих моделях не передбачаються виточки для грудей;
3. Фурнітура - зазвичай застібки і гудзики розташовуються праворуч.

7 відмінностей чоловічої куртки від жіночої

Основними відмінностями прийнято вважати:

✔️ Колір

Це відмінна ознака, за яким можна визначитися приналежність куртки. Ряд кольорів у жіночих виробів є більш широким і яскравим. Чоловічі відтінки більш брутальні і приглушені.

✔️ Загальний вигляд

Чоловічі куртки практично завжди відрізняються за зовнішнім виглядом, адже жіночі вироби виглядають більш витонченими, в них часто виділяється талія. Чоловічі вироби є більш агресивними через особливості будови тіла.

✔️ Крій

Рукава у чоловічих виробів є більш вільними. Окремо варто сказати про плечі, вони відразу виділяються, оскільки є широкими. У чоловічих моделях не передбачена виточка для грудей.

✔️ Розташування гудзиків і застібок

Розглядаючи чоловічі моделі, можна помітити, що у них застібки і гудзики розташовуються праворуч.

✔️ Довжина рукавів

Якщо поміряти чоловічу і жіночу куртку однакових розмірів, то можна помітити, що у чоловічій моделі рукава є довшими.

✔️ Бірки

Почитайте інформацію, яка вказується на бірках. Виробник зазвичай вказує, для кого створюється куртка, - для чоловіка або жінки. Зверніть увагу на те, що відсутність бірок є ознакою низької якості верхнього одягу.

✔️ Особливості фурнітури

Чоловічий верхній одяг доповнюються темними замками, застібками, ґудзиками. У жіночих можна побачити велику кількість фурнітури, вона може виконуватися в різних стилях, мати різноманітні відтінки. Це відмінний показник, за яким можна відрізнити чоловічу куртку.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close