×
×
×

Як дізнатися розмір пальто чоловічого?

Як дізнатися розмір чоловічог пальто ? Цим питанням часто задаються ті, хто зЯк дізнатися розмір пальто чоловіче - фотобирається вперше провести покупку верхнього одягу через інтернет. Підбираючи собі майбутній верхній одяг, визначитеся з пріоритетами. Це повинен бути теплий одяг або одяг, в якому буде зручно їздити в автомобілі і переміщатися виключно маленькими перебіжками? Ви хочете якийсь хіт сезону або класичне пальто, яке можна буде надягати незалежно від того, які модні тенденції витають. Визначтеся також і з фасоном пальто. Залежно від крою, воно може по-різному сидіти на вас. Відповідно, необхідно розуміти якого розміру віддавати перевагу.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Щоб дізнатися розмір пальто чоловічого, вам потрібно вимірювати основний параметр - обхват грудей. Для цього оберніть сантиметрову стрічку навколо тіла через лопатки, пахвові западини і виступаючі точки груді.Также, з урахуванням Ваших особливостей фігури (худоба, зайва вага або довгі руки) додатково можна вимірювати такі параметри як: обхват талії і довжину рукава.

Розуміючи як дізнатися розмір чоловічого пальто , ви зможете підібрати ідеальну річ для себе. Перш за все, вам потрібно точно дізнатися основний параметр - обхват грудей - візьміть вимірювальну стрічку і обмірте грудну клітку по самим виступаючим точкам. Пам'ятайте, що важливо знімати розмір будучи одягненим в ті речі, які ви збираєтеся носити під пальто. І дивіться, щоб сантиметр сильно не затягувався, інакше майбутня верхній одяг буде вам тиснути і сковувати рухи. Найкраще попросити кого-небудь допомогти. А ось вам потрібно стояти нерухомо, але без напруги. Пам'ятайте, що мета всього цього заходу - підібрати вам верхній одяг, в якій би будете відчувати себе максимально комфортно, при цьому без компромісів щодо зовнішнього вигляду вашого пальто.

Хочете придбати пальто за розміром, тоді переходьте по посиланню!

Рекомендуємо вам також орієнтуватися на кілька розмірних показчик. Тобто, на проміри по декільком розмірним системам. Найбільш популярними є розмірні сітки наступних регіонів: Європа, США, Великобританія, Європа і Україна. У них різні принципи підрахунку і різний числове відображення (старт від різних чисел). Так, по українській системі, кількість сантиметрів (обхват грудей) ділиться на два. Тобто, якщо у вас вийшло 96 см, то ваш розмір - 48. Старт, як правило, від 44 розміру (тобто 88 см або міжнародний розмір XXS). В Європі цього відповідає 38 розмір, в США і Великобританії 32. Рекомендуємо вам переглянути свої речі і зрозуміти, яка система найбільш точна саме для вас. І в подальшому при виборі одягу орієнтуватися на неї. При цьому, не забувайте порівнювати розміри, зазначені за кількома системами. Якщо буде невідповідність - це привід задуматися. Приймайте рішення, спираючись на ту систему, яка раніше «працювала» для вас краще за інших. Якщо ви вже в курсі як дізнатися розмір чоловічого пальто, ми чекаємо вас на нашому сайті. У нашому великому каталозі знайдуться пропозиції на будь-який смак.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close