×
×
×

Як вибрати пальто за типом фігури?

Пальто вже давно стало обов'язковим атрибутом гардеробу сучасної особистості.Як вибрати пальто за типом фігури? Як вибрати пальто за типом фігури, напевно, найскладніше завдання. Особливо якщо виходити з того, що, на превеликий жаль, ми не завжди буваємо чесними самі перед собою. Не варто переоцінювати своє тіло, будьте реалістами, і тоді пальто буде виглядати на вас просто дивовижно.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

1. Якщо у чоловіка трикутний тип фігури, а саме широкі плечі і вузькі талія і таз. Власники такої фігури, елегантно дивляться і в довгому, і в скороченому варіанті. Дуже добре виглядають приталені моделі.
2. Для чоловіків прямокутного типу фігури, а саме з практично однаковою шириною плечей, таза і стегон, то рекомендуємо звертати увагу на прямий фасон.
3. Чоловікам з повним типом фігури підійдуть прямі, середньої довжини або укорочені моделі з капюшоном. Чоловіки будуть відчувати себе комфортніше, але і при цьому здаватися стрункішими.

Як вибрати пальто за типом фігури, в першу чергу, варто визначити, яка у вас статура, і до якого типу воно відноситься. Якщо ви не високого зросту, то слід відмовитися від довгих моделей пальто, так як візуально вони приземляються вас. Зверніть увагу на укорочені фасони або моделі середньої довжини. Серед них ви неодмінно зможете знайти собі до смаку. Вони також елегантні, а строгість силуету підкреслює правильні лінії вашої фігури. Якщо ж навпаки ви досить високі і при цьому стрункі, то коротке пальто буде не зовсім естетично виглядати, ви будете нагадувати коника. В обох випадках підійде середня довжина, яка збереже правильні пропорції вашої фігури.

Хочете придбати пальто, яке підійде до вашій фігурі, тоді переходьте по посиланню!

Якщо розглядати фігуру чоловіка з животиком, то тут маса варіантів. Довге, коротке або середнє - без різниці, головне, воно не повинно бути об'ємним, виключаємо модель дафлкот, так як вона тільки додасть зайвих сантиметрів в талії. Пальто по своїй суті досить унікально і універсально, воно може максимально вигідно підкреслити будь-які нюанси і особливості статури.

Як вибрати пальто за типом фігури? Це, звичайно, прекрасно, що перед тим, як зробити покупку, ви вирішили вивчити будову власного тіла, перш за все, незалежно від зростання, об'єму талії або грудей, пальто повинне підходити за розміром. Пальто виглядає ідеальним в тому випадку, якщо воно село в плечах, Рукави не звисають і не задираються, воно не бовтається, воно так само буде. Безглуздо виглядає, коли пальто стовбурчиться, а ще гірше тріщить по швах. Вибираючи собі таку верхній одяг, як пальто, обов'язково враховуйте стиль одягу, яку будете одягати під пальто. Якщо ви віддаєте перевагу діловий костюм, то він повинен міститися під верхній одяг, рукава піджака не повинні виглядати назовні. Основний одяг повинен лягати рівно, не створюючи непотрібних і некрасивих горбів на вашому пальто.

Так склалося історично, що пальто надає певний шарм своєму власникові, в ньому досить комфортно і затишно, воно гармонійно вписується практично в будь-яку обстановку і підходить для будь-якого заходу. Ретельно вибирайте собі подібний виріб, ви повинні відчувати себе в ньому комфортно і впевнено. Повірте, правильно підібране пальто підкреслить ваш статус, становище в суспільстві і, звичайно, ви почнете помічати захоплені погляди прекрасної статі.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close