×
×
×

Цікаві факти про чоловіче пальто

Зміст статті:

Цікаві факти про чоловіче пальто - фотоЧоловіче пальто - це вид верхнього одягу, який призначений не тільки для прохолодної, але і холодної погоди. Буває різної довжини. Традиційним є довге пальто, яке підходить для зими. Сучасна мода подарувала світові напівпальто, що має довжину, аналогічну довжині звичайного піджака. Для виробництва використовуються такі матеріали, як традиційна шерсть, драп, кашемір, креп, твід, букле. Різновид тканини і наявність підкладки визначають сезонність цього предмета гардероба.

Чоловіче пальто: історія походження

Перші прообрази виробів були виявлені ще в древніх скандинавських похованнях. Більш сучасний вигляд цей предмет верхнього одягу отримав тільки в сімнадцятому столітті на території Іспанії і Голландії. Саме в цей період з'явився термін під назвою "palletoque". Він має в собі два кореня: "pallium" (що в дослівному перекладі означає "просторий плащ") і "toque" (перекладається, як "головний убір").

Примітно, що в Іспанії цей предмет гардероба носили виключно селяни, а не знатні люди. Згодом, він отримав популярність на території Голландії, де став важливою частиною туалету знатних осіб. Цей різновид верхнього одягу добре підкреслював силует.

Колосальний вплив на цей різновид верхнього одягу зробила така країна, як Англія. Ще на початку дев'ятнадцятого століття на її території з'явилася модель, що мала назву "carrik". Цей вид одягу був чимось середнім між пальто і пелериною, що була у той час так само в моді.


Якщо ви хочете підібрати і придбати сучасне чоловіче пальто - переходьте за посиланням!


Цікаві факти про чоловіче пальто

Цікаві факти походження даного предмета гардероба:

  • Мало хто знає про те, що коли британський маршал Раглан втратив в бою верхню кінцівку, він попросив розробити для нього унікальний фасон верхнього одягу. Так і з'явилися моделі реглан, що характеризуються цікавим кроєм рукавів.
  • Виріб, схожий на фасон з сюртуком, з'явився на світ завдяки лорду Честерфільду.
  • Політик Джордж Спенсер зробив актуальними короткі фасони цього предмета гардероба.
  • Далеким родичем пальто вважається каптан. Останній був популярний серед різних верств населення. Селянські фасони були пошиті з сукна, а боярські - з парчі.

Фабрика Sun's House займається створенням цікавих фасонів, які підкреслюють переваги фігури. Ідеальний крій, якісні матеріали та фурнітура - все це робить вироби унікальними, затребуваними, довговічними.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close