×
×
×

Які бувають стилі чоловічого одягу? розберемося разом з Sun's House

Зміст статті:

У гонитві за самовираженням сучасні модники вибирають самі трендовіЯкі бувають стилі чоловічого одягу? розберемося разом з Sun's House рішення. Називаються стилі чоловічого верхнього одягу подібно жіночим: мілітарі, хіпстер, сафарі і таке інше. Однак вони помітно поступаються в своїй кількості. Всіх їх можна об'єднати тіснішими рамками для зручності вибору індивідуального стилю.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Стилі чоловічого одягу:
1. Міський - демократичний стиль, який включає базовий набір одягу, який є в гардеробі кожного чоловіка. Це однотонні кольори, без кричущих принтів і яскравих аксесуарів.
2. Формальний - це класичний стиль, в якому використовується класичний одяг - костюми, пальто, туфлі.
3. Спортивний - найбільш вільний напрям, що допускає насичені відтінки, всіляку обробку, принти.
4. Вільний - мається на увазі напрямок casual. Це поєднання класичного одягу з повсякденним з акцентом на зручність і практичність.

Основні стильові напрями

У розмаїтті найпопулярніших на сьогоднішній день стилів одягу можна запросто розгубитися. Зорієнтуватися в ньому допоможе Sun's House, згрупувавши їх в 4 основні категорії:

  • Міський - направленню властива демократичність. Використовувані тканини важкі і щільні, обробка мінімальна, кольорова гамма різноманітна. Допускається візерунок в клітинку як на костюмах, так і сорочках. Останні характеризуються пастельною гамою. Шкіряні оксфорди, лофери, мокасини і відженси можуть бути оформлені пряжками, пензликами і перфорацією.
  • Формальний - цей чоловічий стиль одягу передбачає використання дорогих і гладких тканин. Як малюнок для костюма вітається смужка. Колір сорочки повинен бути максимально вибіленим. Напрямку властива стриманість у декорі, що стосується і взуття - контрастних швів і перфорації бути не повинно. Її відтінки переважно темні;
  • Спортивний - найбільш вільний напрям, що допускає насичені відтінки, всіляку обробку, малюнки і фактурні тканини. Тут вітається джинсова тканина, вельвет, груба шерсть, трикотаж. В якості взуття використовуються кеди, сліпони, кросівки, сандалі і шльопанці. Заборон в створенні образів практично немає;
  • Вільний - мається на увазі напрямок casual. В одязі і взутті застосовуються тканини таких видів: вельвет, замша, шкіра, твід. Сорочки переважно байкові і бавовняні. Крім клітинки і смужки використовуються візерунки у вигляді гусячої лапки, ялинки. Припустимі не тільки класичні піджаки, але і блейзери з неяскраво вираженою обробкою. Черевики, чоботи і плетені туфлі передбачають поєднання фактур, контрастну обстрочку, перфорацію.
Хочете придбати стильне пальто або куртку, переходьте за посиланням в наш інтернет-магазин!

Різні за ступенем креативності

Розібравшись, які бувають чоловічі стилі одягу, варто визначити ступінь креативності кожного з них. На останне місце ставиться формальний, обираний політиками, бізнесменами і офісними працівниками. Міський також може використовуватися останніми зважаючи відповідності дрес-коду. Кежуал набагато вільніше, ніж попередні чоловічі стилі одягу, але найдемократичніший - спортивний, обираний активними і творчими особистостями.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close