×
×
×

Як зберегти довговічність верхнього одягу?

Зміст статті:

Як зберегти довговічність верхнього одягу - фотоНавички догляду за верхнім одягом знадобляться будь-якому холостяку, який грамотно розпоряджається своїми фінансами. Блискавки, шви і різні вставки на теплих речах страждають від опадів і задіяних на вулиці хімікатів взимку. Саме в цю пору зростає ризик незапланованих витрат на ремонт або купівлю верхнього одягу.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Для того, щоб зберегти довговічність одягу необхідно раз в сезон здавати виріб в хімчистку, завжди добре просушувати його і не вішати в шафу вологим. Перед зберіганням обробити шафу засобами від молі і помістити верхній одяг в тканинний чохол.

Їх можна попередити, скориста вшись рекомендаціями. Вони абсолютно нехитрі, але здатні реанімувати улюблене пальто чоловіче або теплу куртку без вагомих витрат.

Поради щодо продовження експлуатаційного терміну шерстяних речей

Найбільшу небезпеку для чоловічого шерстяного пальто являє міль. Це вимагає систематичної боротьби з нею, один з дієвих способів якої - саше від молі. Не менш гідний профілактичний варіант полягає в застосуванні холоду. Досить завернути товар, упакувати його і помістити в морозилку. Холод згубний для личинок молі, які переховуються в його волокнах.

Хочете придбати чоловічу куртку або пальто, тоді переходьте по посиланню!

Не менш важливим є порядок в шафі. Щоб старі і невикористовувані шерстяні речі не стали житлом личинок молі, їх необхідно вчасно ліквідувати. Якщо моделей пальто кілька, варто подбати про створення просвіту між ними. Якщо дозволяють кошти, краще не нехтувати послугами хімчистки: там проведуть грамотну обробку вовняних речей. До задіяння репелентів потрібно підходити відповідально. При утриманні в них токсичних речовин обробка виконується виключно на відкритому повітрі.

Згубний вплив вологи на верхній одяг

Заист від бруду - фотоПідвищена вологість небезпечна для одягу втратою форми і загниванням. Погіршити становище можуть алергенні спори цвілі, що ховаються в перезволожених місцях тканини. Тому після потрапляння під дощ варто помістити куртку на сушилку замість закривання в шафі.

Рекомендується не нехтувати режимами сушіння:

  • для шерстяних виробів вибирається горизонтальне положення далеко від предметів обігріву;
  • об'ємна чоловіча куртка швидше сохне на свіжому повітрі, наприклад, на балконі;
  • не допустити провисання верхнього одягу допоможуть вішалки з широкими плечима.

Головна порада - поміщати в гардероб виключно сухі речі. Якщо на одязі немає позначки про наявність водовідштовхувальної обробки, убезпечити матеріали від вологи допоможуть відповідні пропитки. Воно стає свого роду мембраною між зовнішнім середовищем і волокнами. Обробку варто систематично оновлювати зважаючи на поступове змивання.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close