×
×
×

Одяг з кашеміру як відрізнити підробку від оригіналу?

Зміст статті:

Одяг з кашеміру як відрізнити підробку від оригіналу? - фотоМножинні випадки придбання верхнього одягу зі штучного кашеміру обумовлені по більшій мірі завищеною ціною натуральних виробів. Недостатня обізнаність споживача в даному питанні призводить до купівлі речі абсолютно іншої якості, ніж передбачалося.

Якою має бути вартість оригінального кашеміру?

Кашемір ненатурального походження видає себе в першу чергу вартістю. Так, якщо на чоловіче пальто вона менше за середню ринкову, часто в'язка здійснювалася з вовни з додаванням вкрай малу кількість кашеміру, а в ряді випадків і зовсім з акрилу або віскози.

Ганебні продавці вводять покупців в оману, виставляючи на продаж підробки по тій же ціні, що і з натурального кашеміру.

Якщо ви шукайте чоловіче пальто з натуральної вовни - переходьте за посиланням, широкий асортимент Sun's Нouse вас приємно здивує!

Ризик потрапити на їх прийоми досить великий, тому важливо ознайомитися з деякими особливостями синтетичних аналогів.

Основні ознаки підробки кашеміру

  • Далеко не кожен зможе з першого дотику визначити, що кашемір було підроблено. Навіть володіючи базовими знаннями, яким він повинен бути на дотик.
  • М'якість матеріалу нерідко може бути оманлива. Уміло виявити підробку та убезпечити себе від її придбання допоможе інформованість про її ознаках:
  • Насичений колір, що не властиво кашеміру на увазі поганий сприйнятливості до барвників: полотно набуває не яскравий димчастий відтінок. Продавці можуть запевняти в зворотному, пояснюючи насиченість кольору отриманням пряжі з білого пуху.
  • Присутність блиску, наявність якого не передбачає натуральний кашемір. Мерехтіння волокон при сонячному світлі говорить про те, що вони синтетичні.
  • Відсутність тепла при стисненні тканини в долонях (5-10 секунд), тоді як натуральному матеріалу це властиво через здатність утримання і посилення тепла.
  • Крім іншого, для прикраси тканини виробники доповнюють її шовком (?10%), що візуально визначається за різницею товщини волокон: пухова нитка буде помітно тонше, ніж шовкова.
Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close